Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kadernictvo v kosiciach..

rew

Na SNP v bloku oproti orgovanovej... akoze mila teta.. ale ked raz niekomu poviem ze chcem vzadu hodne skratit a vpredu nechat dlhsie a ona mi urobi ofinu a vzadu mi to necha dlhe ale prestriha to neskutocne... kua.. som vyzerala ako MacGyver.. a este ked jej poviem ze skrate viac a ona ze ale nie, nechame to tak... :) to bolo asi prvykrat co som revala koli vlasom :)

purblanka

no vieš čo-bývala som na Furči,a bola som tam v jednom vežiaku,kde bola mladá kaderníčka.Bola strašne milá,no ale prax absolutne nemala,odišla som taká nespokojná ako nikdy v živote.Dávala som si melír,a ani ho nebolo vidno,vlasy mi podstrihla,no ale otrasne,a odišla som skoro s vlhkými vlasmi-a ešte sa pýtala či je to ok?chcela som čím skôr vypadnúť.Kludne som to mohla reklamovat-ona mi o jednej zákazníčke hovorila,že vraj reklamovala účes,a museli jej peniaze vrátiť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kadernictvo v kosiciach.. - Fórum - ZDRAVIE.sk