Piercing

Príspevok v téme: Piercing
SlaveGirl

Dobrý den chcem sa spýtať či máte niekto piercing na intímnych miestach (bradavky,klitoris,geish apod).Ja by som si checla dať piercing na bradavky a možno aj na klitoris lenže u nás v salóne to nerobia.Čiže ak máte niekto skúsenosť zlepšilo vám to sexuálny život,prosím uvediete a cenu za akú ste si ten piercing dali urobiť.Dakujem

la-keisha

no moj priatel s tym nesuhlasil ale je to moje telo a musel sa s tym zmierit.. ja som mala prvy piercing v 12 rokoch v pupku postupne som si dala pod peru jeden neskor na druhu stranu potom do jazyka a bradavky a aby nebolo malo tak aj na klitoris...
ked to chces daj si to spravit ja ti odporucam Black dragon vo zv, baba co tam robi piercingy je skvela poradi ti ma aj dobry vyber sperkov..

lussiee

ja mam v bradavke bolelo to moc ale da sa to prezit mne to zacalo hnisat a museli mi to odtal vyberat a znova prepichnut hehe ale mne to je jedno cito boli ja ked chcem tak musim mat:D ..a je to peknucke fajnove sexyy wrrr take supis vyskusajte babeny

xD

hmm.. to fakt.. ja proste mwm pochopit toho priatela, ktory s tym suhlasi. boze ved pierc so sebou nesie tolko rizik. mna by to v zivote ani len NENAPADLO si dat na take miesta take dristy. ale kolko ludi..tolko...

SlaveGirl

Tak ja si myslim že skorej to prepichnutie je menej bolestivé ako tá bolest potom ked už budem mať ten piercing nasadený...