Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny

Príspevok v téme: Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny
mimimi:)

tuto temu som zalozila len tak zo zvedavosti..vela bab sa pyta ci sa chalanom pacia aj dievcata kusok pri tele, alebo krajsie povedane-s krivkami. Nasla som jeden konkretny vyskum na nete, v ktorom sa uzkazalo, ako to vlastne je. Zaujima ma vas nazor. Ak mate cas chut kliknite si plis na fotku troch dievcat:

www.theage.com.au

a povdzte, ktora sa vam zda najpritazlivejsia a preco:) kludne aj zeny. A moj nazor?:) dvojka je najidealnejsia ale trojka mi pride velmi zmyselnaaa:)

smajliQa

ok, prepac, len ma to zaujimalo... akoze pre mna osobne,, vies, nie na kritizovanie...
ak nechces davat miery priatelky, tak aspon by si mohol udat miery, ktore sa tebe zdaju uzasne...

peterrrr

lost....ja mam vynikajuce telo na muza, ale nenapisal som svoje "parametre" z jednoducheho dovodu..nebudem pristupovat na tvoju hru a hovorit nejake osobne veci, nemam dovod to pisat... a ked si myslis, ze som nejaky, ze by som sa hambil za seba, akoze je tazke si daco vymysliet?? to dokaze kazdy :D..ale ja nemam dovod si vymyslat a este vacsi dovod je, ze tu nebudem vypisovat lebo TY povies :p..ale majte si buchty ake chcete, mne je to jedno, ja mam svoju krasku doma, je krasna, stihla, nevymenil by som ju za nic na svete a tak ma vie rozpalit ako ziadna "plnsia" predtym...

lost

peterrrr

ale preco nenapises aku hmotnost mas, vahu urcite nemas ked uz sme pri tej fyzike :)

mne len bilo do oci, ako si zhodil tu 2jku, ze je tucna (tucne nohy, aby som citoval presne).

zaujimalo by ma aku mas hmotnost (zapametaj si prosim ze to nie je vaha, lebo vahu mas vsade na svete inu a na Mesaici by si vazil mozno 3x menej, ale to je jedno, len provokujem :P )a percento tuku v tele, ked sa uz obuvas do relativne velkeho priemeru zenskych "tlstych" noh :)

V europe ludia vyzeraju ako africania (z pohladu americana, alebo inda) a to nie len zeny, ale aj muzi..

Preco sa pytam na tvoj tuk a hmotnost? Aby som ta tiez mohol zhodit to tucneho alebo vychudnuteho ;) cize te udaje uz ani pisat nemusis... snad si pochopil o co mi islo :)

smajliQa

KOXOOOOOOOOOOOO... ja preco sa snazim za kazdu cenu vyzerat ako 1tka, kedk vsetkym chlapom co tu pisali. teda vacsine sa paci 2 az 3ka???? mna asi porazi.. to chudnem na nic??? kks.... preco sme my zeny v takom omyle,????? chchem vyzerat ako 1tka.. paci sa mi najviac... nedivam sa na tvar ani na nic.. celkovo len na postavu... ach!!!!

jajka001_

inak suhlasim s tym ze pevne, vysportovane baby, nie vychudnute, by mali byt tym co je in, ale hento dievca rozhodne sportovkyna nie je a ma urcite uz peknu zbierku zdravotnych problemov

jajka001_

beskyd, keby sa to dievca o seba staralo a cvicilo, nemalo by 200kg. vies si predstavit, ako sa pohybuje? ja mam 55kg, ked priberiem par kil, citim sa ako slon, neviem sa hybat, co uz hento chuda, to moze len lezat, sediet alebo sa vznasat na vode
zatial ma pevnu a pruznu pokozku, ale to sa zmeni v priebehu par rokov a uz tie tvary nebudu

peterrrr

...ja by som sa tiez hambil ukazat taku zenu kamosom alebo ju doniest ukazat nebodaj rodine... a co tie prirodzene stihle zeny?? ty sam pises, aky si... prirodzene stihle zeny nemozu zato, ako vyzeraju a myslis, ze je to automaticky prisudzovane modnemu priemyslu..ale to ma nezaujima...ide o to, ze ty tu svoje ANOMALNE chutky presadzujes ako nieco normalne...to, co sa paci tebe, uz normalne nie je, ked si povedal, ze by si si vybral aj 5ku alebo 6ku keby bola moznost..ved to nie je zena, to uz by bol mastodont... a lost, ja mam normalnu vahu, o mna strach nemaj...

beskyd

ovecka, a keby si mal taky vkus ako teraz a take zeny ako som ukazal by boli spolocnostou a mediami uznane ako ideal, tiez by si sa hanbil?
.
peterrrr, v minulosti boli take zeny vyhladavane lebo v minulosti sa u zien zdoraznovala zenskost a plodnost, kym dneska sa na zeny kladie poziadavka aby vyzerali v sulade s predstavami modnych navrharov ktori zeny pouzivaju ako vesiaky na svoje handry (na vychudnutej vyniknu saty, na plnsej zenskost, teda z plnsej nema nikto zisk preto sa ten typ v mediach zavrhuje a ludia to zeru a modny priemysel tlaci na to aby sa v mediach vychudnute baby prezentovali ako pekne). cize keby si zil na pustom ostrove neovplyvnovany komerciou, je celkom pravdepodobne ze by si tu "moju" vnimal ako pritazlivu:) inak neplati pravidlo ze cim plnsi clovek tym viac vladze, ja sam som dost chudy, az prilis, ale som zdatnejsi ako mnoho objemnejsich chlapov ktori na pohlad vyzeraju muznejsie...
.
H2O, mna by aj zaujimalo preco by si chcel na chodenie chudsiu ked ta pritahuje plnsia... kludne to rozvi:)
.
jajka, ked sa ta plnostihla baba bude o seba starat, cvicit, zdravo sa stravovat tak si tie pevne pritazlive tvary moze zachovat tak aby boli pevne a pritazlive aj po rokoch.. toto by sa malo propagovat, nie vychudnutost a kostnate obludy, potom tu je kopec tem v style hladam pasomnicu, mam depky zo svojej obezity (170/50), davam si prst do krku ked daco zjem a podobne.