Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny

Príspevok v téme: Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny
mimimi:)

tuto temu som zalozila len tak zo zvedavosti..vela bab sa pyta ci sa chalanom pacia aj dievcata kusok pri tele, alebo krajsie povedane-s krivkami. Nasla som jeden konkretny vyskum na nete, v ktorom sa uzkazalo, ako to vlastne je. Zaujima ma vas nazor. Ak mate cas chut kliknite si plis na fotku troch dievcat:

www.theage.com.au

a povdzte, ktora sa vam zda najpritazlivejsia a preco:) kludne aj zeny. A moj nazor?:) dvojka je najidealnejsia ale trojka mi pride velmi zmyselnaaa:)

0vecka

lol.... mne sa tiez pacia plnsie zeny s vecsimi prsiami ale za tu beskydovu by som sa fakt ze hanbil :) myslim ze tu by trosku rozumu nezaskodilo podla mna taka veleryba asi nebude moc pohybliva ... a ani najzdravsia....

peterrrr

...beskyd, ako vtip to bolo dobre...a splnilo to aj ciel- povracal som sa ...ale chapem, musia existovat taki muzi ako aj ty, aby sa aj take dievky minuli a nezostali na ocot... v minulosti ale boli take zeny vyhladavane, pretoze vladali na poli s motykami.... 1ka bezkonkurencne..ako som uz pisal, 2ka ma tucne nohy..

Jaro4321

Priateľka je medzi 2-3 ale viac k 3. Má krásne prsia, zadok
skrátka úžasné ženské telo, peknú štíhlu tváričku a tak to má byť. V šatách vidieť krásne dekolt, iné jej môžu závidieť. Nahá je krásna a rozhodne by ma už nikdy nebavili postavy ako 1-2. Jednoducho - ženské tvary nadovšetko, je to pôvabné, ženské a sexy. !!!!!! A v posteli sa to vie roztočiť ;)

Žiadna kosť a koža... to je nuda. Jednoznačne 3.

H2O

Na sex trojka, na chodenie dvojka (snáď netreba vysvetľovať :), ak by som vopred nevedel do čoho idem tak dvojka, podobne ako č.3 ma zaujimave prednosti, okrem toho považujem za priťažlivejši svetlejši odtieň pokožky (nie som rasista :)

jajka001_

beskyd, ty sa tej tvojej divas len na mlade (zatial)prsia, ale co ma na zadku, bruchu a nohach, to nevidis, o par rokov bude rovnako pritazliva ako ta druha