Z Babičkinej lekárne (Joanna)

masasko

Aj mna to mrzi, ze sa nedaju kupit v obchodoch, je to predsa ine ked ten vyrobok uz vdžis v ruke, môžes ho ovonat,...
A je malo ohlasov na nich. Čo viem, dost si pochvaluju sampon proti lupinam z Babičkinej lekarne, ale ine vyrobky su nejak malo použivane, či čo.

bodynka

hanashop tak... Super, nevedela som ze aj naturia je od joany a co ma potesilo ze tiez maju farby bez amoniaku a peroxidu uz len apelovat na drogerku nech tam ten tovar predavaju.. Super. Uau kolko veci maju ... Len by to chcelo tie recenzie-..na tie naturia , dobre vyzeraju tie oleje do kupela aj...

.ja.ni.ca...

to sérum je také hydratačné,možno to aplikovať aj na menšie neposlušné,ulietané pramienky.Končeky mám vyhladené.Farba je od JOANNY,skús pozrieť Hanaschop...

masasko

No, Joanna ma dobre farby, ja som si kedysi kupovala medenu a velmi pekne chytala a vydržala.
To serum si asi potom objednam, chcela by som niečo na hydrataciu končekov. Rozmyšlala som aj nad tym bezoplachovym balzamom, ale nieko ma od neho vraj take tažke vlasy...

ja.ni.ca...

Pekný dník,
ja mám z babičkinej lekárne vyhladzujúco-regeneračné sérum na zničené končeky z medu a mlieč.proteínov,od Joanny som skúsila aj farbu na vlasy prirodzený blond a vyhladzujúci krém na žehlenie vlasov,som spokojná.
Objednávam si výrobky na ////////,sú tam výrobky aj od LIRENE-pleť.kozmetika.Poslali mi to behom týždňa.