Ako predísť vaginálnej plesni pri užívaní antibiotík???

sis_277

suhlasim s tym, ze probiotika by sa mali podavat az po dobrati antibotik.

btw, neverila by som, ze este aj na takej odveci teme o vaginalnej plesni sa dokaze dakto pohadat, ale aluskina pritomnost ocividne robi divy... ty dokazes nasrat hocikoho, tak drzim palce v dalsom tazeni na zdravie.sk

aluska1

usiko preco si neprecitas aj nazor ivky1, aby si nepovedala ze len ja mam taky nazor?

a kludne mi urazaj moju rodinu, mne je to jedno, zato ze ty mas zle skusenosti s doktormi, tvoj problem, nie kazdy doktor je taky, ale to nezastavam teraz svoju mamu preto nie som jej pacient ale mam vela dobrych lekarov, napr gynekolog, zubar, obvodna
staci si vyberat, ked nie je clovek spokojny s doktorom ta ho ma vymenit, vizitkou kazdeho lekara je pocet jeho pacientov

Ivka 1

Anandang na tom nie je nic zle, ved probiotika su prave tie dobre a zdraviu prospesne bakterie ale ak ich uzivas sucasne s ATB, tak Ti ich ATB vzdy stihnu zabit,prv ako sa namnozia. Takze takmer nulovy efekt . Samozrejme je len na kazdom co bude s cim kombinovat. Nazory sa roznia a ani lekari nie su za jedno.

Monika1984

Hovori sa ze ked budes uzivat probiotika pocas a nejaky cas po douzivani antibiotik, nemala by si dostat mykozu moja osobna skusenost vsak je ze som ju dostala aj ked som brala probiotika VZDY som ju dostala

usiko

aluska,

vies co, mas pravdu, lebo tvoja mamka je lakarka, teda ako cela rodina tym mate patent na mozog. vzdavam sa....mas uplnu pravdu....

aluska1

usiko fuuu, tomu sa hovori zivotna skusenost
a cuduj sa svete, ja som nemala nikdy kvasinky z atb
to ze si mala kvasinky nieje ani tak z toho ze si brala tvojim ZAZRACNYM SPOSOBOM probiotika, ale tym aku mas vseobecne imunitu
a cuduj sa svetu, kazde atb su ine takze to ze si raz kvasinky mala a inokedy nie, tak to nemusi suvisiet s probiotikami
a cuduj svete, imunita cloveka sa meni aj vekom

usiko

anadang,

nie, probiotika ti nepremnozia zle bakterie, ale pomnozia ti tie dobre...ber ich 3-4 hodiny za ATB a budes v pohode....

eeee

Ahoj,ja ked uzivam ATB tak vzdy aj probiotika lebo s tymito plesnami mam vela skusenosti. Najviac mi pomaha "Oil of Oregano" to su take tobolky, ktore uzivam bezne 2 denne. Akonahle som ich prestala uzivat, nalepila sa na mna pliesen, ci uz na nohach alebo vaginalna. Bezne ich nedostanes kupit v lekarni. Ja si ich objednavam z netu. Teraz neviem ako sa vola ta stranka ale ak chces odpis mi a ja sa spytam priatela a napisem ti, lebo on mi to objednava.A este nejedz vela sladkeho lebo to podporuje pliesne a taktiez syry s plesnou.A probiotika 4h pred alebo po ATB. Ucinok ATB zvysuje grep. A cesnak znizuje az nici ucinok probiotik takze davkovat s odstupom.

usiko

anadang,

nie, probiotika ti nepremnozia zle bakterie, ale pomnozia ti tie dobre...ber ich 3-4 hodiny za ATB a budes v pohode....