Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mokvanie a svrbenie konecnika

Príspevok v téme: Mokvanie a svrbenie konecnika
vito11

zdravim vas vsetkych. chcel by som sa vas popytat ci by ste mi nevedeli pomoct s mojim problemom, v oblasti konecnika pocitujem neprijemne svrbenie ,mokvanie, alebo proste upotenie//zadku//, nasledkom tohto aj mierne krvacanie,no a pred neakym tyznom sa mi pri analnom otvore urobil neaky vred alebo co to je .....prosim poradte co je to ?????

fifko789

No tak vám treba nestrkajte si sviečky do riti potom sú takéto následky predtým vám ich odporučujem sfúknuť

malakatka

Ahojte, môj priateľ má tento problém, bojujeme s tým už x rokov. Pomaly sa učí nechať ruky mimo konečníka. Bol aj u lekárov, predpisovali masten, obklady z byliniek. Ale nakoniec to vyriešil môj otec, zvelolekár, a napísal mu masť Beloderm. Je to fakt zázrak. Takmer úplne sa z toho dostal. Ak sa mu stav aj zhorší, vždy po nej siahne. Akurát, že sú to tuším kortikoidy, tak s tým treba opatrne. A hlavne je dôležitá hygiena, každodenná. Preto máme bidet. Treba si konečník umývať každý deň, čistou vodou. nič viac, nič menej. A vždy po veľkej potrebe :-)

majo64

to chce vypátrať príčinu problému, inak sa nikam nepohneš. Odporúčam liečenie cez vyššie ja, ja som ho skúsil iba raz na diaľku a zbavil som sa veľa problémov v jednom.

oski

Ahoj ja mám tiež problém s mokvaním,občasním svrbením a s tým vredom.Je to niečo vážne???bojím sa ísť k lekárovy

Anonymka1616

Ahojte!
prosím pomožte mi niekto,už asi rok ma svbí konečník...a to hlavne v noci.Veľmi sa bojím že sú to mrle, a hanbím sa a stým ísť k lekárovy...:(

ABC-XYZ

ahojte :)... ja som mala ten isty problem so svrbenim a trvalo to asi rok a pol a ako kazdy som sa aj ja hanbila ist k lekarovi... svrbenie, hlavne v noci a neskor uz aj cely den.. zo zaciatku to bolo len chvilkove, proste prislo a odislo ale posledne mesiace to pretvavalo stale... okrem svrbenia prislo aj mokvanie, zo spanku som sa skrabala az do krvi a zacalo sa mi to rozsirovat az sa mi objavil ekzem aj na kozi... citala som na internete ze pomaha mast BELODERM tak som si ju dala predpisat a o par dni som pocitila ucinok... presli 2 tyzdne a mam po skoro 2rocnom probleme takze odporucam :)

Lu_cia

Ziadne ustne vody, normalne to umy vlaznou vodou po kazdej potrebe ak mozes, na noc capik, ziadne koreniste jedla, alkohol. Ak tam mas vred, tak to je akutne. Najskor by som zasla za lekarom. Neboj nic, len neexperimentuj :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.