Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

endokrinologické vyšetrenie

didiska

Mam ist na k endokrinologicke a kazala mi doniest aj uterak. Neviete naco? Co to bude za vysetrenie? Krv uz mi brali, ale nic take nezistili a este raz mam prist s uterakom. A neviem z akeho dovodu:) neviem co cakat..

didiska

Ja som objednana endokrinologicke pretoze ma tam poslala obvodna. Na endokr. mi brali aj krv ale nic take asi nezistili a este ma aj objednala na zajtra a vraj si mam priniest zo sebou aj uterak. A nechapem naco:)? bol uz niekto na takom vysetreni?

didiska

Ja som objednana endokrinologicke pretoze ma tam poslala obvodna. Na endokr. mi brali aj krv ale nic take asi nezistili a este ma aj objednala na zajtra a vraj si mam priniest zo sebou aj uterak. A nechapem naco:)? bol uz niekto na takom vysetreni?

cokoladka898

sono stitnej zlazy. neboli to neboj sa. prejde ti tym pristrojcekom po krku (budes si musiet dat dole retiazku ak nosis). liecbu mozno ani nebudes potrebovat. a ak ano tak podla toho aku poruchu ti zisti...od toho zavisi pripadna liecba.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

endokrinologické vyšetrenie - Fórum - ZDRAVIE.sk