Riedke vlasy

mariapot46

na riedke vlasy alebo vypadavajuce je super uzivat donnu hair, vitaminy z lekarne, mne vdaka nim prestali vlasy velmi vypadavat a zhustli riadne

Lolinkaa

Ahojte mala som velmi husté dlhé vlasy no asi pred nejakými 2 rokmi som mala nedostatok železa asi 0,8 a mám mať 20 niečo. vlasy s ami lámu takž eich mám o polovicu kračie riedne vobec nie su huste lámavé suché proste otras. teraz už jak to železo v krvi mám vlasi sa mi sice lepšia no stále vypadávaju. som velmi zufala.

prosim radu

ta hena zabal o ktoron sa sem pise sa nemoze davat na farbene vlasy ? To znamena ze sa nemoze davat ani na na farbene vlasy samponom mam ich farbene ciernym samponom palete . a nemohol by mi niekto poslat foto na e-mail misenkau600@azet.sk ako ta hena vypada? inak co este take osvecene vam pomohlo na vlasky ktore vypaduju ? diky

Robino

Prosím Vás , chcel by som sa vás spýtať čo mám robiť ... ja síce nemám moc riedke vlasy ale rastu mi vlasy pri oku a je to dosť neprijemne za chvilku si z nich možem robiť aj VRKOČ .. poradte mi prosím vás Ďakujem

ERŽIKA

Ahojte!:D prosím vás poradte mi niečo na moje riedke vlasy mám ich čo raz viac redšie a aj môj švagrík mi to vraví že je to dosť riedke :( fakt neviem čo mam stým robiť :/

Yong

ja som mal husté vlasy , a teraz ich mám ešte hustejšie a to si ich farbím , no ja som všeličo kupoval , aby sa mi nezkazili vlasy , Gliss Kur v spreji balzám , kávové zábaly, žihľavové vývary , a mám vlasy v poho

Linduša

Ahojte Volám sa Linda . Mám odjakživa dosť riedke vlasy , Ale potrebujem pomoc prosím vás to nastrelovanie vlasov čo sa robí ... Robia to aj ženám ? Mám asi po plecia vlasy ... prosím Rady Moj fb keby niečo : EL Linduš