Riedke vlasy

sys

DobrĂ˝ ..budem maĹĄ teraz 15 ..a farbĂ­m no "farbĂ­m" si vlasy asi od 13tich . Ale mala som doteraz len melĂ­ri ..az take silne a tak vela ze to vyzeralo ako keby mam celu hlavu blond...potom som sa rozhodla ze si dam hnedy sampon lebo som mala znicene vlasy (hlavne konce) z toho meliru ...ale mala som ich huste ..od malicka som mala huste vlasy....a potom ako som si dala ten hnedy samopon ..vsimam si ze mam akesi riedke vlasy...rodicia hovoria ze to mam z farbenia...tak ale ked som to nemala z meliru co je ovela silnejsi tak neviem ..ten hnedy sampon som si dala dva krat s odstupom casu asi 2 mesiace ...ale neregistrovala som re by mi vlasy vypadavali ..iba mi proste zredli a dost ma da sa povedat ze aj boli pokozka ked si ich potiahnem alebo cesem ..rozmyslam ze si dam zas sampon lebo uz mi presvita ta blond ...ale bojim sa ze mi zrednu este viac...Ako mam docielit aby som ich mala opat huste ??? prosim poradte

janka

Poradte mi mam riedke vlasy ale ja ich chcem mat dlhé sú nejaké prípravky na rýchli rast vlasov alebo niečo s domácnosti ?

:p

tak ako vlasy vedia zrednúť vedia aj zhustnúť takže sa netrápte. Väčšinou príčina vypadávania vlasou je stres. K hustým vlasom tiež pomáha ovocie jablká atď. Dva krát za týžden si vlasy umyťe žĺtkami z vajec s troškou citróna. (pomáha fakt ale smrdia vlasy:D si ich potom umyte šampónom), pangamin... je ho dostať v lekárni. :)

zuzanaa

ROSE--vôbec sa kôli tomu netráp je mám reumu ale ešte predtým ako mi to zistili mi padali vlasy až tak že sa mi začali tvoriť plešiny prišli na to že to je alopécia, plakala som nerváčila sa lebo som mala krásne dlhé vlásky a zrazu mi zostali tri chlpy na hlave, potom som začala brať tabletky REVALID sú dosť drahé.Jedla som ich asi 3-4mesiace a bola som na nervy lebo nezaberali, vysadila som ich a o ďaľšie 2-3mesiace mi zhustli vlasy zarástli plešiny a zase som bola v pohode trvá to dlho ale efekt je super-skús to!

heha

melinda:
pozorujem na zákazníčkach(kov)zmeny
oprava:
pozorujem na zákazníčkach(KOCH)zmeny
na kom, na čom: na zákazníkoch
;))

melinda

Ahojte,ja by som Vám poradila s firmy Schwarzkopf je jedna skvelá vodička ktorá pomáha aj pri vypadávaniu vlasov aj pri plešatosti ,vodička je aj pre dámy aj pánov ja ako kaderníčka pozorujem na zákazníčkach(kov)zmeny samozrejme musíte užívanie dodržiavať pravidelne. melinda