Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Riedke vlasy

marta.marta

cau,
Tiez mam velmi riedke vlasy. Pokial sa narodis s riedkymi, urcite uz nezhustnu. Mozu akurat tak zhrubnut a potom vyzeraju celkovo hustejsie. Mne na to dost pomohol Spectral RS. Vlasy mi celkom zhrubli a nemusim pouzivat ziadne zahustovace. Necitim sa dobre s niecim takym na hlave.www.vypadavanie.net

elenkamlikuh

Myslim ze Amani si tu robi dobru reklamu na vyrobok MANU,,,,neverila by som mu ani slovo a pritom mam tiez problemy s vypadavanim vlasov

majo199

Ma tu niekto skusenost s marbo aktivatorom? Mam 22 rokov a od cela mi zacali padat vlsy. trva to uz pol roka a nerad by som mal plesinu. Otec ma len vzadu trosku ale nie velmi dedo plesinu nikdy nemal a mne sa robi a tak skoro. Bol som aj u doktorky na krvne testy a nic mi nie je. Poradte. A ten Marbo naozaj tak pomaha alebo nie? Ak s nim ma niekto skusenost nech mi prosim poradi a podobny problem. dakujem

Mony171

ja mám strašne jemné vlasy..furt mi to lieta a krepovitie :/ (hlavne keď je vonku vlhko...strach a hrôza) :/ .. dosť mi zredli...ale bola som aj na krvi a nič mi nezistili..myslím že to mám dedičné (po otcovi) ... prednedávnom som sa dala podstrihnúť..ale len zarovno..žiadna postupka lebo by som na hlave nemala asi nič...celkom vyzerajú hustejšie..vlasy si nefarbím, sem tam som si dala šampón od palette, s ním som spoko...ale farbu sa bojím dať...ale inak žiadne špeciálne prípravky nepoužívam...má niekto niečo????

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.