Lamanie končekov

Príspevok v téme: Lamanie končekov
veronika14

Strasne sa mi lamu končeky..najprv som si myslela že mi pomaly rastu vlasy lebo všetko co narasto zvrchu sa zo spodu odsiepilo a odpadlo a takto sa mi same skracuju vlasy.. kupila om si Elsève proti lamavosti vlasov-masku.. dufam že mi to pomože lebo som bezradna už :( nemate niekto s takym niečim skusenosti alebo mi neviete poradit dako?:((

janus33

myslim ze staci konce hydratovat...ja mam olejovu kuru od gliss kur a som spokojna.naco zbytocne zatazovat cele vlasy maskou ktora obsahuje silikony...a ked uz raz mate konce rozstiepene ziadny zinok nepomoze.to radsej ich podstrihnut a az potom zacat uzivat vitaminy

Lazana

No ja už som tiež všeličo skúšala a nič, ževraj je dobrý Revalid, ale to je veľmi drahé na mňa, no snáď niečo pomôže, lebo toto je o ničom.

veronika14

presne tak :( ja už neviem co mam robit riadne ma to trapi...:( hadam mi ta maska pomože ale vraj je dobre jest aj zinok na toto aj nechty sa od toho spevnia tak uvidime

lazana

Mňa trápi presne to isté, v minulosti mi strašne rýchlo rástli vlasy, ale teraz, ako hovoríš, podľa vyrastania farby vidím, ako veľmi mi už narástli, ale dĺžka je stále tá istá, ak nie ešte kratšia:(