Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vikendovy pobyt

travelgirl

Ahojky, už aj na SLovensku začína byť dobrá úroveň hotelov a penziónov. Ja mám radšej rodinné penzióny, tu je atmosféra kľudnejšia a nie je to masovka, že čakáš na to wellness. Moja najlepšia skúsenosť je síce z Vysokých Tatier, konkrétne POdbanské, ale určite odporúčam. Drevenica, ktorá je vnútri veľmi štýlová a to wellness je úžasné! Veľmi dobre sa o nás starali, na raňajky sme mali samé kvalitné potraviny, prostredia parádne.
No a keď ide o skrášľovací pobyt, s kamoškami sme boli na babskej jazde v Nízkych Tatrách, v malej dedinke nedaľeko Brezna. V lete je tam bazén, krásne prostredie. Mali sme tam aj masáž, aj kozmetiku pleti. Oba pobyty nájdeš na www.aventuria.sk . Jeden pobyt sme dostali ako darček, boli sme spokojní a potom sme si cez túto agentúrku naklikli my samy baby :)

prezývka :)

ja som ich v poslednej dobe skusila par a jeden ma este čaka... boli to skor wellness ako skraslovacie, ale bola som velmi velmi spokojna... aj so sluzbami, aj s personalom, aj s cenami.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vikendovy pobyt - Fórum - ZDRAVIE.sk