spoluziak

Príspevok v téme: spoluziak
hajja

strasne sa mi paci jede spoluziak,nasla som si ho aj a fb,nemal tam napisane,ze ma vztah,tak som sa tak potesila,lenze potom som klikla na jedno dievca,co ma v priateloch,a mala napisane,ze ma s nim vztah,ja sa z nim nepoznam,ani s nezdravime,nic,kedze to je len spoluziak z vs s inej skupiny,a neviem ani jak sa s nim zoznamit,a ani ci si ho pridat na fb ako priatela ? co myslite ?

anavi2

no vidim ze mas toho na praci vela ked tu riesis somariny :D ale si mi dvihla naladu normalne...take tela a este to aj na vysku chodi to uz hej...to si ako dokazala? a nie su to len medzery ale aj gramatika moja...a to patri k vseobecnemu vzdelaniu...

cajik

a ved si vravela ze je v inej skupine

ha, no ja neviem, ale ja na VS pridem denne do kontaktu s tolkymi ludmi, ze keby som si mala vsetkych pamatat tak mi vybuchne hlava :D

a co cakas? pridas si ho do priatelov, a ked si ta prida tiez, co potom ? zacnes s nim uz kecat v skole ? to mozes aj teraz, bez tej trapnosti pridavat si ho na FB ked ho vobec nepoznas ani sa nezdravite

hajja

na hodinach reagujemvacsinou tiez buu,preto ma tiez urcite pozna....ale zosmiestnuj si dakohoineho,ja mam aj ine veci na praci,ako kontroolovat ci davam medzeri abo co

aluska1

a inak ked ma jeho frajerka napisane v profile ze je vo vztahu s tym a tym tak aj on ju ma v profile ako svoju priatelku, lebo to musia obaja potvrdit a ukazuje sa to v profile obom

anavi2

ani sa mu necudujem, ze sa s tebou este nerozpraval, ked je mudry a ze reaguje na hodinach...a ty sliepocka ani pisat spravne nevies. Asi vie dobre preco je stale so svojou priatelkou...

hajja

viem,aku ma povahu z tohojak sa prejavu asize,jak sa sprava kinym a ,ze je mudry,ked stale vacsinou odpoveda vyucujucemu a kopu inych veci...a mysli si co chcem

aluska1

nie ale netvrdim ze viem aku ma povahu z toho ze niekoho vidim na hodine preboha

ved si napisala ze uz nebudes reagovat, tak zavri papulku