Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predlzovanie vlasov

adoree

medusa,alebo koho o zaujima.
To ze vidite vlasy vytrhane nad spojmi nie je metodou predlzenia. Je to z dovodu prilis hrubych pramenov, ktore aj ked su tensie vzdy svojim sposobom zatazuju vlasy. Je na kadernikovi, ako a akymi vlasmi a pramenmi Vam predlzenie urobi. Vlasy predlzene keratinom sa daju odpojit naozaj setrne, dovolim si tvrdit ze ak je to robene s ohladom na vlastne vlasy, tak keratin sa da odpojit setrnejsie nez eurolocky. Ked sa davaju dole eurolocky, zhora aj zdola za do spoja zasuvaju kovove klieste, ktore mozu vlas useknut. Je lepsie ak sa eurolock otvori sposobom, kedy sa vyhneme popisovanemu zasuvaniu kliesti na odpajanie. Da sa to len to trocha dlhie trva. Ak je keratinovy spoj urobeny kvalitnym keratinom, nie je ho v spoji prilis vela a je dobre zapracovany, vlasy nevypadavaju zo spoja a pri odpajani sa to da naozaj setrne bez zbytocneho poskodenia vlasov odpojit.
Karin

Medusa

Predlzovanie vlasov vlasy keratinom uz NIKDY VIAC !!!!!!!!!! Jemne vlasy neunesu vahu novych pripevnenych vlasov. Nad keratinovymi spojmi sa polamali, ostali len chumace vlasov a predlzene pramene odpadli. V miestach spojov mam len chumace zlomenych mojich vlasov.

ninu

ahoj ja som predlzovala kamaratke ma huste vlasy a odfarbene na blond z povodnych hnedych tak si vies predstavit ake su znicene, ja som jej preto pred samym predlzenim robila brazilsky keratin ktory vlasy vyzivy a su hebke a jemne potom sa aj lepsie predlzuje a nieje vidiet rozdiel, ak chces mi napis poslem ti jej fotky aby si mala predstavu ninuninu@azet.sk

adoree

Pre khyia

Mila khyia,

ak mas huste vlasy, urcite by som nedoporucovala pasiky. Takze bud keratin alebo bondy, cize trubicky. Doporucujem ale v prvom rade prist na konzulaciu tam, kde si chces dat vlasky predlzit, pretoze pri poskodenych vlasoch je to skor otazka ake vlasy dat na hlavu nez aku metodu. Musi sa zohladnit miera poskodenia vlasu, ci sa da nieco zostrihnut, vlasy urcite aj zregenerovat aby sa dostali do najlepsieho mozneho stavu a potom vybrat najvhodnejsie vlasy na predlzenie. Ak by si chcela poradit blizsie, kludne mi napis na studiokrasy@adoree.sk alebo mi mozes zavolat na 0905212047.
Prajem zatial pekny vecer, den.
Karin

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predlzovanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk