Predlzovanie vlasov

ZorkaJancekova

Ja si úprimne myslím že klipy sú zbytočné. Nevydržia dlho a možete si ich vziať len na pár príležitostí, ako napríklad svatba alebo tak podobne. Ale uznávam aj ja som ich nosila, alebo skor som na nich začínala než som začala chodiť do yes vip kde som si nechala vlasy predĺžiť natrvalo a mám o starosť menej. Vlasy mám konečne dlhé, síce nie sú moje ale nedá sa to poznať.

Salome222

Tiež som spokojná s clipinhair. Majú veľký výber a hlavne majú aj kučeravé vlasy, ktoré sa zháňajú ťažšie

Melani

Tiež som si radšej kúpila klipy, na permanentné predĺženie som nemala odvahu. Ale s clipmi som spokojná, dá sa s nimi vytvoriť krásny účes, keď chcete zažiariť alebo len potrebujete zmenu

Sslnieckova

Tiež mám dobré skúsenosti s www.clipinhair.sk. majú svoju pobočku v Brne, ak to pre vás nie je ďaleko, je úplne najlepšie ich navštíviť a poradiť sa. V prípade záujmu vám priamo tam možu vlásky aj predĺžiť. Ja som s nimi bola veľmi spokojná

salome 123

Na vlasy veľmi zničené by som vobec permanentné predlžovanie nedoporučila. Radšej si kúpte len klipy - na nejakú konkrétnu príležitosť si ich vždy možete pripnúť a nebude vám to vlasy tak zaťažovať

Kristina31

Ja mám clipy z clipinhair.sk - 100% ľudské vlasy 63 cm stredne hnedé. Objednávala som si ich na svadbu, dokonca v zľave takže za super cenu a sú výborné

KajaM

Hlavne je potrebné si uvedomiť, že permanentné predlžovanie vlasov nie je vhodné pre každý typ vlasov. Ak máte vlasy veľmi jemné alebo zničené, tak permanentné predĺženie určite nedoporučujem. Ale ak máte dobrú kaderníčku, tak vám to určite vysvetlí. Ak chcete predĺžiť takéto vlasy skúste radšej clipy, nevyberajte príliš dlhé pramene aby to tie vaše vlasy udržali

adoree

medusa,alebo koho o zaujima.
To ze vidite vlasy vytrhane nad spojmi nie je metodou predlzenia. Je to z dovodu prilis hrubych pramenov, ktore aj ked su tensie vzdy svojim sposobom zatazuju vlasy. Je na kadernikovi, ako a akymi vlasmi a pramenmi Vam predlzenie urobi. Vlasy predlzene keratinom sa daju odpojit naozaj setrne, dovolim si tvrdit ze ak je to robene s ohladom na vlastne vlasy, tak keratin sa da odpojit setrnejsie nez eurolocky. Ked sa davaju dole eurolocky, zhora aj zdola za do spoja zasuvaju kovove klieste, ktore mozu vlas useknut. Je lepsie ak sa eurolock otvori sposobom, kedy sa vyhneme popisovanemu zasuvaniu kliesti na odpajanie. Da sa to len to trocha dlhie trva. Ak je keratinovy spoj urobeny kvalitnym keratinom, nie je ho v spoji prilis vela a je dobre zapracovany, vlasy nevypadavaju zo spoja a pri odpajani sa to da naozaj setrne bez zbytocneho poskodenia vlasov odpojit.
Karin