zadok

karotkaa

viki, tak tych 60 min som dala po cca roku na orbite. Uplne od zaciatku som zacinala s 5 max. 10 min, postupne 20, 25,35 a teraz 60 :-))
Jasne, sladkosti jem, som na nich zavisla !! :)) Snazim sa ich jest len doobeda, ale hlavne cez vikend sa mi podari jest aj poobede :(( Skus papat zo sladkeho napr. Kinder mliecny rez, oproti klasickym keksom ako je Mila, Horalka a podobne ma menej kalorii.

0jessie

no ja sa stravujem strasne, kedze nemam teraz svoj prijem byvam u znamych a tam sa je dost mastneho a vela strukovin :(a to mi len pridava mam 174 cm a 56 kg ...a tolko som nikdy nemavala, brucho v pohode, len ten zadok..resp boky,,a taky ho mam makky :)

suz

ja som bola vzdy taka prsnatejsia :))) a nastastie mi ostali :) ale aj keby som mala 90 by mi nevadilo :)

a ty sa ako stravujes?

viki123

katka za tie 2 tyzdne nevidim zmeny, fakt nie. mozno sa citim lahsia.... ale 2 tyzdne su asi malo...
00007:dedicne to asi je, lebo fakt to mam mat po kom, ale na druhej strane si myslim, ze ked clovek chce, da sa to zmenit.
len ja mam problem, ze som netrpezliva. myslite, ze orbitreck je dobry na zadok?

karotkaa

ahoj, mne pomohol orbitrek a aj leg magic. Sice cvicim na orbite uz viac ako rok, bez upravy stravy mi islo dole iba par cm. Od januara sa vsak stravujem podobne, ako tu uz niekto pisal - rano a naobed sacharidy, nejake to ovocie, sladke, a poobede LEN bielkoviny - napr. tofu, tuniak, biele jogurty, cottage cheese, zelenina. Samozrejme, ze k tomu aj cvicim - tak 3 max. 4x do tyzdna. 60 min orbitrek a cca 20 - 25 min. posilovanie. Toto vsetko dodrziavam od januara. Za ten cas som zdravo schudla zo 65 kg na 60 kg, z bokov z 97 cm na 93 cm.

0jessie

noo ale to chce aj peniazky, taka zdrava strava :( no wow ty mas boky male a dost velke prsia, musis byt sexica :)

suz

ja som cvicila aj na prsia, no prsia som mala tak okolo 101 teraz mam 97

ako som zmenila sravu?
jedla som pravidelne, vela som pila, doobeda sacharidy ovocie zelenina, poobede bielkoviny zelenina

jedla som: pecivo, tuniaka, ryby, kuracie masko, sunka, vajicka, oriesky, syry, jogurty a taaak dalej..vela zeleninky, menej ovocia

nehladovala som , ked som mala chut na sladke dala som si ale len doobeda...vahu si drzim uz rok, a halvne je ze som to neschudla rychlo a nemam problem si vahu udrzat kedze sa stravujem podobne len teraz si uz mozem dopriat a vaha nic...
upravil sa mi metabolizmus ako aj chodenie na wc:)