Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pyramid. hra alebo nie???

Príspevok v téme: Pyramid. hra alebo nie???
ajka 2

Ahojte,
nechcem aby to vyznelo ako reklama, to určite nie, len sa chcem spýtať, či z Vás niekto robí v oblasti wellnes /čiže ide vlastne o herbalife/, bola som totiž na pohovore, dopredu som ale nevedela, že ide o herbalife, a pýtaju 130 eur za lícenciu, tak neviem, mne to pripadá ako pyr. hra, že koľko potom nových "debilkov", pardon za výraz, získam, taký budem mať zárobok. Neviem ako kvalitné sú tie výrobky, viem, že sú drahé, tak neviem, či v dnešej dobe si vôbec môže niekto dovoliť kupovať. Bola by som rada ak by napísal niekto kto v tejto oblasti robil alebo robí, ale poprosím úprimne, ako to vlastne je.
ďakujem

ATIDE/ESMERA

Ahoj,t akže ja osobne Ti žiaden wellnes ani Herbalie neodporučam, skúšala som to, ale určite je to podfuk. Pohľadaj si radšej niečo stabilnejšie, ja viem, že v dnešnej dobe je to ťažké, sama som skončila VŠ a nemôžem sa uplatniť, ale treba vydržať.

lost

Hej je to pyramida, alebo Ponziho schema, aleo lietadlo, mozno ze vhodnejsie je MLM (Multi Lever Marketing), neviem ako to chodi, ale pokial nie si 101% presvedcena ze vies co robis, tak je to risk :-)

1. DA SA na tom zarobit, avsak tento princip mi pripada byt asi takyto:
"Vzdy sa musi najst vacsi Debil na to aby to od Teba kupil a potom este vacsi na to aby to kupil od neho, a potom ESTE vacsi na...(a takto donekonecna)"

(ten vyraz je tam len an okorenenie, nie osobna urazka nikoho)

2. Nie vzdy je to take lahke ako sa to moze na prvy pohlad zdat.
- ale ak uz MLM, tak treba naskocit cim skor, nie ku koncu, lebo je to ovela narocnejsie.
- nevyhoda naskocenia na zaciatku je zvysene riziko "podvodu" ze vlastne TY si prave ten/ta co to musi "odskusat na vlastnej kozi" (nie krem, ale investiciu myslim)
..
Presne to vystihol doubledog...

doubledog

samozrejme, ze je to robene na sposob pyramidy
o tom svedci aj to co popisujes
- nehovoria dopredu, o co ide
- platis nejaky vstupny poplatok

ruky prec od toho, skoncis tak, ze si nakupis za vlastne tie pripravky a budes ich nutit rodine ci znamym, ktory od teba zacnu utekat

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pyramid. hra alebo nie??? - Fórum - ZDRAVIE.sk