Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechapem-pacia sa mu moje protiklady!

Príspevok v téme: Nechapem-pacia sa mu moje protiklady!
loliana

Nerozumiem jednej veci. Obcas moj priatel okomentuje zeny, ktore niekde stretne alebo spozna. Napr. uradnicka v banke, lekarka, niecia kamaratka alebo herecka v TV. Vnimam to relativne normalne, akurat nerozumiem tomu, ze vsetky, ktore sa mu pacia a predstavuju akoby jeho idol, su mojim protikladom. Vzdy ide o nenapadne, skromne, tiche, krehke a na pohlad sympaticke dievciny, pritom ja som energicky vichor, co na srdci to na jazyku a ani na prvy pohlad nie som prilis mila, lebo sa tvarim (nie zamerne) vazne a prisne. Mam z toho trochu nervy, lebo som trochu ziarliva a bojim sa, ze raz pride nejaka tutka a prave na svoju krehotinkost ho zbali a ukradne mi ho. Nemam prilis tieto typy v laske, lebo casto tie citlive skromne babiky su zakerne prespekulovane potvory, len to na prvy dojem nikto nevidi!

jankaaaaaaa

ten moj zasa ked rozprava nejaku prihodu z baru, z mesta, z filmu, z obchodu... to je jedno proste a ked spomenie nejaku zenu, neopise nic ine iba to ake mala plne velke prsia (opisuje to tak dopodrobna niekedy ze si tie prsia viem uplne zivo predstavit).. nic ine o tej zene nepovie iba to ake mala velke stavnate prsia (ak take mala) .... a moje prsia? male.. vobec nie take pekne plne..

loliana

to bibba---

Dala som prispevok do dvoch kategorii- Temy nie o zdravi a neskor do psych. problemov, lebo som mala pocit, ze to tam asi bude lepsie a viac ohlasov. Takze myslim, ze nic sa nevymazavalo.

jingles

tak teda dik =) som potom aj ja taka podla teba ale ja som strašne hanbliva =))) ale to bude asi tým že oni sa mu síce páčia ale teba lúbi =) to jak kamarat som myslela že je na blondiny ked byvala blondina a on že na brunetky som sa začala smiať ale že tá mala iné kvality tak asi aj ty máš =p sa ho spýtaj to by mohol byť zaujímavý rozhovor čo sa mu na tebe páči výzorovo povahovo =p

Deee

chlapi tuzia aj po veciach, ktore by doma natrvalo mat nechceli, pacia sa im "vyzyvave kocky"(priklad) a slinky im priam tecu, ale za manzelku maju uplne iny typ...takze si nerob vrasky, urcite si ta vybral pre nieco co inde nenajde...

xyzz

Väčšinou to býva tak, že sa zamiluješ do osoby, ktorá je úplným opakom tých, ktorých komentuješ že sú sexi a pod. Nezúfaj, keby ťa nemiloval, nehovoril by ti to =)

prezývka :)

podla mna s tym neurobis nic a tym, ze na to budes stale mysliet ho budes stale viac upodozrievat a nicit vas vztah.
proste nemysli na take veci.. pretoze to ovplyvnuje tvoje spravanie a zacnes mu liezt s tymto na nervy...

drz sa :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechapem-pacia sa mu moje protiklady! - Fórum - ZDRAVIE.sk