facka od druzinarky

bella1988

Ja este sice nemam svoje deti, ale tiez si myslim ze vela deti je v dnesnej dobe rozmaznanych a drzych. samozrejme tym nechcem povedat ze to je aj pripad tvojho syna, zarazena. myslim vo vseobecnosti. ale ked hovoris ze je vyborny ziak a nikdy s nim neboli problemy tak nechapem ako si ucitelka mohla dovolit dat mu facku. Ja som nazoru ze deti maju pravo ,,vychovavat" bitkou iba ich vlastni rodicia pripadne stari rodicia a iba ak si to naozaj zasluzia. Ucitelky su platene za to aby deti ucili, vzdelavali, venovali sa im. Podla mna je tato robota velmi tazka, ja by som teda na to nervy nemala :) a ked niekto na to nema nervy tak nema ist ucit. Dobra ucitelka si nemoze dovolit dieta udriet, ked nie je neviem aky vazny dovod. a toto urcite vazny dovod nebol. ja byt na tvojom mieste urcite sa zajdem porozpravat s tou ucitelkou ze si neprajem aby moje dieta bolo v skole bite a ak by sa to opakovala sla by som za vedenim skoly. Asi nie zo srandy je zakazane pouzivat nasilie ako vychovnu metodu v skolach. A zarazaju ma take nazory ako ma napr meggy10.

soffa

v dnesnej dobe su deti velmi drze az prilis sebavedome a skusaju az pokial mozu zajst.tazko povedat co by som urobila ja keby som bola vo vasej kozi.ale jednoznacne treba detom ukazat kto ma v triede vacsiu pravomoc.teraz nemyslim ze hned mu mala dat facku.zlyhala ucitelka ako aj vas syn.trebalo to riesit inak

zarazena

Meggy,ten moj podla teba nevychovanec to urobil po prvy krat.
aj ked som ta pochopila inak,podstata je ta ista je stale ta ista.
Ja som si vedoma,ze ju vyprovokoval,ale nechci ma presvedcit,ze fackovanie je ok.
Dieta z ucitelskej rodiny by malo mat poznatky o zakladnych metodach vychovy.
Som si ista,ze prave ty by si robila velky cirkus,kebyze sa to stane vo vasej ucitelskej rodine.
.......ja som sa s nou rozpravala,nekricala som,neurazala,nebezala za riaditelom.

.....

Ja som tiež učiteľka. No udrieť ho nemala. Ale keby ste vedeli ako dnešné deti robia učiteľom zle!!!!! To by ste neverili. Určite jej praskli nervy a tvoj syn si to odskákal. Bohužiaľ. Ja by som to riešila tak, že by som sa porozprávala s družinárkou. Neurážala ju (každý je človek a robí chyby, ..). Slušne sa porozprávať, opýtať sa ako to bolo. Dohodnúť sa, že nabudúce mu má napísať poznámku a vy to doma vyriešite. A tvoj syn určite musel niečo spraviť (samozrejme mamke sa pravda nevraiť), inak by nedostal.

...ja keď som dostala v škole, doma som to ani nepovedala, lebo by mi mama dala ešte jednu....(dostala som viackrát a vždy zaslúžene)

s družinárkou by som sa určite nehádala, ani sa jej nevyhrážala. Takéto riešenie je pod ľudskú dôstojnosť.. Neriešme problémy tak, že sa znížime na úroveň hulvátov. Každý problém sa dá riešiť slušne.

meggy10

zarazena ty co si napisala? ze ja som napisala? prekrucas to, alebo si to nepochopila!!! napisala som, ze niekedy davali detom v skolach tresty aj dostalo za ucho!! nie ze ucitelov!!!! tťy co mas za zmyslanie?? MAS DOMA NEVYCHOVANCA CI SI K DOVOLUJE K CUDZIM, ZIADNA UCTA!! RADSEJ SA VENUJ VYCHOVE A NIE,ZE DOSTAL NA PYSK, KED SI ZASLUZIL A NETREP, ZE JA SOPM NAPISALA ZE UCITELIA DOSTALI ZA UCHO!!!!

zuzic

aj ja si myslim ze to zaucho tam byt nemalo. hoci chapem ucitelov ked uz naozaj stratia nervy ale kvoli malemu druhacikovi co sa ironicky usmial to este nie je na take strasne nervy. podla mna tuto situaciu nezvladla a porpzpravala by som sa s nou.

zarazena

Viem,ze podstatou problemu je syn,pretoze nerespekt.napomenutie,ale ja si neviem pomoct...mne sa proste nepacia taketo metody.
megy pise,ze aj ucitelia dostali kedysi za ucho a teraz si maju skakat po hlave?to co je za zmyslanie?
ved ona si vydobila autoritu fyz.silou.je to normalne?ma byt skolena ako zvladat taketo situacie.
aj keby to nebol moj syn,nepacilo by sa mi ak by videl v triede cosi take.