Nekonečné trápenie...

Príspevok v téme: Nekonečné trápenie...
Mollly

Ahojte.
Zúfalo Vás prosím o radu.
Vedeli by ste mi prosím Vás niekto poradiť, čo mi pomôže aby mi už toľko nepadali vlasy?
Z mojej prekrásnej hrivy mi zostalo už len pár úbohých, tenučkých vlasov na hlave a ešte aj tie mi naďalej vypadávajú, som z toho už psychicky na dne :(
Naozaj už neviem čo mám robiť, vyskúšala som snáď už všetko možné aj nemožné...
Vopred veľmi pekne ďakujem za rady.

emka31

A nie si v strese? Alebo v čase ked ti začali tie vlasy vypadávať si nebola v strese? Uprav si životosprávu, pravidelne športuj. Snád nech sa ti ešte pozrú lekári na štítnu žľazu. Proti vypadávaniu vlasov je veľmi dobre robiť si zábaly z cibuľovej šťavy. Normálne si odšťav cibuľu, vmasíruj do korienkov vlasov a daj si na to uterák a nejaký igelit. Nechaj 20 min. pôsobiť a potom si normálne umy vlasy. Zábal si rob 2 x týždenne. Niekomu to pomôže v kratšom časovom horizonte( 2- 3 mesiace), inému zas treba , aby si tie zábaly robil aspoň 7 mesiacov. Neumývaj si hlavu v predklone. Nečeš sa kefou, ale iba riedkym hrebeňom. Držím palce.A ak môžeš nedávaj si žiadne gély, vosky a ani tužidlo na vlasy.Pa

beb

Ahoj, ja som to už niekde písala. Mne zaberie na 100% cibuľový zábal. Nastrúhať cibuľu, potom tú šťavu a kúsky rozotrieť ku korienkom, zakryť mikroténovým vrecúškom, na to dať šatku a nechať pôsobiť asi 20-30 minút. Potom umyť, neboj, nič necítiť a pokiaľ to nie je nič vážne, čo by malo nejakú inú príčinu, tak to určite zaberie.

bibi699

kamoska pouzivaala nejaky sampon alebo vodicku s obsahom placenty-proste nieco z nej tam bolo netusim co .. Vraj jej to pomohlo , odporucila jej to kadernicka.. Len fakt neviem ako sa to volalo :(

Mollly

cappy

Ku kožnej chodím naozaj veľmi často, tak dva krát do mesiaca.
Teraz nedávno som podstúpila ožarovanie PUVA lampou, ktorá mi mala podporiť rast vlasov, ale vôbec mi to nepomohlo.
Užívala som prípravky: Revalid, Inneov, Dercos od Vichy, Ducray anaphase, potom rôzne vodičky od kožnej ako Alpicort,, lieky a vitamíny: panthenol, zinok, E-čko, Agapurín, Denerel a doteraz mi nič nepomohlo.

S1M

No skus si kupit vytaminy Zinkosel, mozno ti chyba selen kedze v potrevinach sa mmoc nenachadza, treba ho doplnat. A na vlasy je dobry hennova kura (bezfarebny zabal). Vyzivuje to vlasy a aj pokozku. Tiez mi zacali vypadavat vlasy ale teraz sa to nastastie ustalilo, ze uz tolko nepadaju.

Mollly

aluska1

Veď to práve neviem.
Bola som už na rôzne vyšetrenia, odbery krvi(ku kožnej chodím už ako na hodiny klavíra) a všetky výsledky mám v poriadku, tak ja naozaj neviem z čoho mi tak extrémne tie vlasy padajú.

cappy

ja by som ti odporucala ist ku koznej, ktora ma v ambulancii laser..mne prestali rast vlasy a vdaka nemu mi zacali rast nove..nezvykli mi extra vypadavat ale skor lamat..od toho prestali uplne padat...ten laser by ti mal aktivovat vlasove lozisko...mne to fakt pomaha...a velmi dobry je aj sampon Klorane s chnininom a B-komplexom- je proti vypadavaniu...ja mam dost jemne vlasy a nie su ani huste, ale tymito vecami sa mi to aspon o nieco zlepsilo