Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvedavost po ludskych osudoch

Príspevok v téme: Zvedavost po ludskych osudoch
amazonka...

precestovali by ste zo zvedavosti po ludskych osudoch svet ?
...niekde su ludia na utrpenie a odriekanie zvyknuty vydrzia vsetko a su ako hnany dobytok neustale dru myslia len na rodinu a ich vlastne blaho je na poslednom mieste ......
..... a co ak z dovodu nepokojov tam cely narod trpi posttraumatickym stresovym syndromom ktory sa prejavuje trebars agresivitou ...
ste ochotny pomoct-cestovat len pre vasu psychicku ocistu ?

Lily.

Nie, mne stacia knihy. Lepsim clovekom uz nebudem a neverim, ze by mi k tomu dopomohlo cestovanie. Ista moderatorka tusim povedala, ci napisala, ze cestovanim clovek spoznava sam seba a doma spoznava zas svet. Cize kto sa dostatocne nepozna,asi potrebuje vela cestovat, neviem.

amazonka...

bibba
ano bola som idem a....su to tazke pripady no ja sa chcem konfrontovat s tragediami mam dost sily a skusenost na to uvedomim si vlastne stastie

kazdy si nesieme svoj osud
a ja ten "jej" beriem na seba potrebujem pomahat

lost

A ten strach je tam tiez iste "lakadlo", nieco ako adrenalin..
Clovek sa snazi mysliet "je to nebezpecne?" "co by sa mi tam mohlo stat"... iste ze je to nebezpecne, hlavne ked su tam politicke a vojnove nepokoje..
Ale co je dnes bezpecne? Smyknut sa da aj vo vlasnej kupelni...
Treba si davat pozor, byt strazity, mat zalozny plan, a hlavne - prekonat strach.

lost

Jasne ze hej :-)

Toto som si chcel dat do TODO zoznamu.
(TODO list - co este chcem stihnut za tento zivot)

Musi byt krasne vidiet a vycarovat usmech na uplne cudzom cloveku, len tak pre nic za nic :o)

Kazdy osud je podla mna nenormalne unikatny, tak nesmierne pestri, ze sa to zvonku neda ani vidiet (a asi ani zazit).

A tych osudov je vela... desiatky miliard...

janka24

aj ja by som chcela cestovat, ale tiež mám strach,že čo všetkos a mi može stat..ja by som skor cestovala ,že ako ludia žiju-ich kultura a tak.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvedavost po ludskych osudoch - Fórum - ZDRAVIE.sk