Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ma dcerku..

Príspevok v téme: ma dcerku..
zubkowa

ahojte chcem sa vas spytat na par otazok. asi pred mesiacom som sa zoznamila cez net s jednymmuzom. Byva nedaleko odomna, je slusny, inteligentny, mily muz. Hned v prvy den nasho zoznamenia cez pisanie mi povedal ze ma 3.rocnu dcerku o ktoru sa stara a zije unho s jeho rodicmi. Mne to vobec nevadi, deti mam velmi rada a dokonca ked sme spolu volali cez skype a webku, malicka sa somnou aj rozpravala a hovorila mi teta :) Potom sme sa stretli, len my dvaja, bolo to pekne a mile a nakoniec som maloickej aj poslala plysovu hracku. pokracujeme dalej aj ked viem, ze nanho asi nemozem ponahlat. to preco sa rozisli s manzelkou neviem, ani som sa ho na to este nepytala. Az neskor. Viem ze sa asi boji vztahu ale ako mu mam dat najavo, ze to ze zije s malou mi vobec nevadi a akceptujem aj to ze nema stale cas byt pri pc. Comu sa mam v takomto niecom vyvarovat aby nestratil moju doveru? Ja ho lubim a aj jeho malicku chcem. Ako postupovat pri takomto spoznavani, mate s takymto niecim skusenost? Moze to dopadnut dobre? Bojim sa aj ze co ak sa stane, ze jeho manzelka sa bude chciet vratit? :( nechcem potom trpiet..

zubkowa

dnes vecer mam dobru naladu,kecali sme dlho spolu na skype a webku aj snim aj s malickou. Vedela aj ako sa volam :) aj mi kreslila obrazky a ukazovala mi ich do webky. Uplne mi to zdvihlo naladu, myslim ze totot som potrebovala. Cez tyzden pride za mnou, sice bez malej ale tesim sa ze budeme spolu. :) asi ma ma predsa len rad.. na zaciatok to staci a hlavne ta jeho krasna malicka ju som si oblubila hned 1x :)

kajka01

s tym kamaratstvom to bolo myslene tak ze po mesiaci nemozes byt jeho "super" kamoska aj keby si neviem ako chcela....kamaratstvo sa buduje, na zakladne obojstanneho poznavania napr. aj keby som poznala nejaku zenu mesiac a tri- styrikrat sa s nou stretnem este si nedovolim tvrdit ze je to kamaratka, mozno tak dobra znama. v takom zmysle som to myslela vzhaldom na to ze si sa stazovala ze ta nezavolal ani ako kamaratku.

Lily.

Takze asi treba riesit strach z opustenia, lebo aj ked uz budete spolu dlhsie, prenho to stale bude dost kratko a ty sa budes len trapit po cely cas. Ked budes v pohode, zmierena s tym, ze sa moze stat cokolvek, nebudes nanho tlacit, upokojis sa a cas pre teba uz nebude hrat tolku rolu. Nebudes si pripadat, ze musis nieco urychlovat. Trpezlivost sa stane tvojou hnacou silou namiesto strachu.

luciferka

zubkowa, to len ty si vyberas radsej prispevky, ktore ti vyhovuju a ktorymi mozes ospravedlnit svoje spravanie, ale taki sme vsetci, nemoze ti nikto nic vycitat, ale musela si vediet, ze nie kazdeho nazor ti sadne......ty vies najlepsie sama co robis

zubkowa

Lily ty si napisala asi jedina nieco co sa ma uplne tyka. je to pravda.. A kajka01 podla teba nie som ani jeho kamoska? Ved a co akoze som? Len milenka? neriesim niektore nazory radsej..

Lily.

To mi pripomenulo, ze zeny vo vztahu vnimaju cas VRAJ rychlejsie nez muzi. Ked ubehne mesiac, pre zenu akoby ubehol polrok a pre muza mozno tak tyzden. Vraj preto zeny su v tomto tak netrpezlive a muzi zas vystraseni tolkou rychlostou. U zeny pocas zamilovanosti akoby prevladal strach z opustenia, ktory ten cas neadekvatne urychli a doda pocit, ze su spolu uz dostatocne dlho, ci pridlho na to, ze sa on nevie rozhybat.

kajka01

akoze nevediet na com si...ved prave to ti tu vsetci piseme ze nechaj to volnejsie prebiehat, netlac na pilu a casom sa vsetko vykrystalizuje. pises to akoby ste boli spolu par mesiacov a teraz zrazu nevies na com si. musis uznat ze po mesiaci nie si ani je kamoska este-to by si chcela naozaj vsetko velmi rychlo...ty kebyze mas dieta tiez ho hned zoznamujes s cudzimi muzmi o ktorych este dokopy nic nevies a "poznas" ich mesiac?? a este k tomu z netu??

luciferka

ahoj, zoznamili ste sa pred mesiacom a ty uz nemas trpezlivost????? tak to hned a zaraz skonci, lebo chudak chlap......ved to je len mesiac, tak co cakas? jasne, ze ta neche zoznamit s kamaratmi, ved ta este ani poriadne nepozna, nema asi ani jasno v hlave co a ako s manzelkou, pokial sa len rozvadzaju, este sa to moze zvrtnut.....vedela si do coho ides, nie? tak bud zacni byt trpezliva, a ked vies, ze to nedokazes,tak kasli na neho a hotovo......on ak aj je pravda, ze sa rozvadza bude potebovat pri sebe niekoho kto sa sprava ako dospely, a ty tak na mna osobne neposobis......dufam, ze som ta neurazila...ak aj ano, prepac, ale je to moj nazor

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.