Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviete čo znamena tento sen?

Príspevok v téme: Neviete čo znamena tento sen?
Dada.

Mne sa často sniva že idem vo vyťahu v 12 posch. bytovke a ten vyťah mi nezastavi na 5 poschodi kde byvam ale ide stale vyššie až uplne hore a tam buť zostane stať, alebo potom klesa naspäť dolu, alebo sa mi aj snivalo, že prerazil strechu na bytovke. Ale vždy mam taky strach v tom sne ako naozaj. Neviete čo to znamena???

agaven ja

hore je dobre postupujes ci po duchovnej stranke ale aj vseobecne . Prestavas sa už tak bat , menis sa celkovo taka aka si bola nap. utiahnuta tak ides posunom hore nebojis sa už tak ako predtym je to len dobre . Zle by bolo keby si sila dole . Inak dobre je aj ked idtes vo vytahu od jedna 1 .....a este stale ides a už je 358 cice tam nastava taky aj strach kedy zastanes ale to je zase ties o niecom inom . Zatial ides dobre stupas ako aj lietanie je dobre . Ked ta pri lete chytia za nohu to ties už nie je ažaž dobre ....

moj_sen

a neviete nahodou co znamena, ked sa mi snivalo, ze som isla na plti po vahu, ktory bol v strede strasne hlboky, ale po okrajoch plytky ako potociky na dedine a ked som vystupila na brehu, stretla som znamu v svadobnych satach, s ktorou som sa rozpravala a myslim ze som sa jej chcela nieco spytat (o stasti, laske alebo comsi takom) a ona vtedy zacala utekat prec a tusim povedala, ze bezi za stastim... co si myslite o tom?

Dada.

Presne mam strach o svoju buducnosť, chcela by som uver na byt ale nemam nato odvahu, či to budem vedieť splacať dlhe roky, nemam istotu v praci a z toho mam potom strach kde budem byvať ak sa na to nedam.

Deeee

skor by som to brala ako strach z buducnosti....vytah iduci dole symbolizuje minulost a hore buducnost. mozno akurat prechadzas nejakou fazou ked sa veci menia, mozno budes mat vacsiu zodpovednost a mas z toho prirodzeny stach a odzrkadlilo sa ti to vo sne

janka24

ja mávam tiež take sny,teda mavala som kým som byvala na 7 poschodi a teraz byvam na 1 a už nemam,mavala to aj moja sestra...a nemam rada vytahy,,,

josie

ja som ten prvý prípad, náhodou tiež bývam na piatom poschodí, a tiež ma výťah vyviezol až úplne hore. Ale čo to znamená neviem, mne sa to snívalo dávnejšie a niekoľkokrát.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.