Päty

Príspevok v téme: Päty
Damme

Na konci minuleho leta, ma z nicoho nic, pri chôdzi zacali boliet päty, pri dostupovaní na chodidlo. Od vtedy je ta bolest mensia, väcsia, ziadna alebo sa to vracia znova. Rontgen neukazal nič, ani zapal, v klude ma to nebolí.
Od čoho to moze byt? Ze ked chodim, dostupujem viac na päty a nie na cele chodidlo?..alebo z obuvy? Najhorsie je to ráno a večer..cez den ked to rozchodím, tak si to ani neuvedomujem...

mjanik

pri pätách...ide najskôr o obličkové (pohl.orgány)problémy-dobre liečiteľné akupunktúrou,pri bolestiach to ide rýchlo odstrániť, pri výrastkoch to trvá dlhšie

Hugina

Presne ja mám ten problém. Najmä po dlhom dni, kedy nohy preťažím. Môj obvoďák mi na to dal Coxtral, ale to len tlmí bolesť.
Niekedy necítim celý deň nič, inokedy už len keď dlhšie sedím a vstanem, tak idem ako "stará baba", dosť to bolí.

jancecka

ja teraz neviem či som to správne napísala :D ak nie zase ma tu niekto roznesie na kopytách, to sú nejaké výrastky kostičiek vnútri v päte, a neviem či na ronthgene jej to nezistili. To veru neviem, ale stále ju bolela päta, po nosení vložky jej to prešlo

jancecka

svokra to mala, našli jej ostrohy či tak nejako, nejaké kostičky čo jej tam vyrastali, vraj sa to odstraňuje laserom, ale ona to mala v počiatočnom štádiu, tak jej dali len také gélové vložky, čo nosila pár mesiacov v topánkach a samé to prešlo, ale neviem či je to aj tvoj problém