Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krem proti vraskam pre 40 ročnu

ifka79

ja som maminke kupovala Nuxe (-odkaz odstránený- ) a pochvaľovala si - po vyskúšaní naozajstného kvanta iných značiek od výmyslu sveta.. aj keď každému môže sadnúť niečo iné

alexcampska

pekny den prajem poradila by som vam jednu velmi dobru prirodnu kozmetiku je to znacka HappySkin, produkty su naozaj prirodne 100% ako uvadzaju aj na ich stranke, moja mamina ma velmi rada od nich serum Pure hyaluron pletove serum s plenivcom alpinskym, je sice drahy ale povedala mi ze vobec nelutuje ze zanho dala 40€a pomaha

alicazazrak

pehatahanka
áno, je prírodná a hlavne kvalitná :) odporúčili mi ju v jednom kozmetickom salóne kam chodím už nejaký ten rok

zuzi74

Skus sa pozriet na kozmetiku Dulcia. Ta ma co do cinenia s prirodou a naviac ti tam ochotne poradia. Co sa tyka pevonie, tak ta prilis prirodna neni.

pehatahanka

alicazazrak
prosim ta a myslis, ze je to naozaj prirodna kozmetika? rozmyslam, ze by som si odtial objednala, ale uz ma takzvane "prirodne" kozmeticke vyrobky dost sklamali

alicazazrak

ja som sa vzdala bežných výrobkov a zainvestovala som to prírodnej kozmetiky, vyskúšala som viacero značiek, ale nakoniec som zakotvila pri pevonii (www.pevoniaeshop.cz) ...a aj protivráskový krémik

morticia

Kozmetiku so slimačím extraktom som skúšala a je VÝBORNÁ. Má jedinečné látky,ktoré nemá žiadna rastlina ani živočích. Teraz si idem dokúpiť sérum. Som tým naprosto nadšená - odporúčam!!!

anabelka89

Ja ked možem hovoriť za seba tak ja nedam dopustit na kozmetiku so slimacim slizom do Victorie Beauty. Vyhovuje mi ich kompletná rada kde je okrem očného, nočného a micelarky , aj pleťové masky .

Spedyyoung

Ahojte,

žiadne babske recepty ani produkty z reklám typu ,,photoshop" nefunguju reálne tak ako toto serum proti vráskam pre domáce použitie.
www.beautyexplosion.com

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krem proti vraskam pre 40 ročnu - Fórum - ZDRAVIE.sk