Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krem proti vraskam pre 40 ročnu

RNG

Rozne antioxidanty a prirodne oleje su dobre na plet, ale vrasky su z nedostatku kolagenovych dlhych retazcov a na vytvorenie kolagenu je treba najma vitamin C, E a aminokyseliny.
Takze kremy s tymito, najma prirodne, su na ten problem najlepsie.
Ja si miesam kremy sam, na zaklade kokosoveho oleja s pridavkom 10% tukorozpustneho neutralneho vitaminu C(ester C palmitate), 5% vitamin E a pridavkom roznych antioxidantov(resveratrol, polyfenoly z caju,antokyanidy zo semien...)

nezodpovedni

AA kozmetika? Prave som videla na jednej stranke, kde sa tato kozmetika predava mena zakaznikov, ktori si neprevzali zasielku. No toto je ale hnus! A o ochrane osobnych udajov ani nehovorim. Toto je na obchodnu inspekciu >:-(
-odkaz odstránený-

Monika1212

Ja som začala na základe odporúčanej reklamy používať AA PRESTIGE, sérum aj krém proti vráskam, ... výbornééé. Aj cenovo, aj kvalitou, určite sa vyrovnajú predraženým značkám.
Moja neter používa podobnú značku aa kozmetika, má 24 rokov a tiež už meniť tak skoro nebude. Odporúčame.

odette

pred casom som si predplatila Moje Zdravie. Vtedy k predplatnemu davali nejaky krem, ktory som mala doma na polici v kupelni. Asi po mesiaci som si povedala, ved co, tak ho aspon skusim. Vysledok bol skvely. Odporucam kozmetiku ETANI.

ariame

ahojky,

Ja pouzivam vyborny krem proti vraskam s obsahom hadieho jedu, ktory ma podobne ucinky ako botulotoxin...ale nieje skodlivy, a som velmi spokojna...mozem doporucit...ak mas zaujem, ozvi sa mi na jupijupi@seznam.cz

na slovenku sa nepredava

Viva19

Chceš niečo, čo naozaj funguje ako žehlička na vrásky? Dokáže z pleti vygumovať 5 až 7 rokov.
info na vitalita19@gmail.com

fefosova

ja som skusil naplaste na prirodnej baze. Este nemam hlboke vrasky, len take mensie ale predsa len som si povedal ze ich skusim vyhladit. Kamoska z ameriky mi poradila aby som skusila Frownies. Na slovensku su dostat len na www.protivraskam.sk . Priamo z ameriky mi ich nechceli poslat. Dost pomohli az som bola prekvapena. Vrelo odporucam. A najme maju velmi rychly ucinok.

.TOMA.

Mojej mame som kúpila k meninám sadu od AAkozmetiky DNA40+,ale zatiaľ taký priemer,porovnala ho k zn.LIRENE...aj make up už mala od AA,ale vraj si ho už viac nekúpi...

BEATRIXKA

Mne sa veľmi osvedčila aa cosmetics od firmy oceanic. kupujem si ju cez internetový obchod a používam radu AA DNA 40+ - som veľmi spokojná najmä s krémom na okolie očí. výrazne sa mi vyhladili dosť viditeľné vrásky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krem proti vraskam pre 40 ročnu - Fórum - ZDRAVIE.sk