Krem proti vraskam pre 40 ročnu

livuška

Dievčence, načo také drahé značky??? Pozrite si krémy na -odkaz odstránený-, a že sú poľské a nie nejaké talianske alebo orientálne??! Veď sú nám a našim podmienkam najbližšie, referencie majú veľmi dobré a je to najpredávanejšia značka kozmetiky v Poľsku za rok 2009. A Poliaci sú veru pred nami, či už chceme alebo nie :o(

[zruseny12]

MAMINKA
...suhlasim s tebou,netreba vyhadzovat za drahe kremi...
a ja len dodam tolko,ze zena by sa mala starat aj zvnutra o seba...travenie,precistenie criev,dodat vit.a miner.lebo v nasom veku je vsetko uz trochu ine ako za mlada...pitny rezim,tvarova gymnastika,dostatok spanku atd.
ja by som osobne odporucala zv.prisun vit.a miner.lebo mam osobne skusenosti s tym,kym som bola zdrava ako repa,vyzerala som mlada/nikdy som drahe kremi nepouzivala a napriek tomu som vyzerala MLADO/ atd.akonahle som ochorela-stratila som vela vit.a miner. aj na pleti sa mi to odzrkadlilo
a dost som ZOSTARLA...ked som zacala brat vit.mineraly a to co mi chyba,tak sa mi to trochu napravilo,hoci to uz nie je ono,lebo ja mam aj vaznejsi probl.zdr.ale myslim si,ze tie vit.a miner.su velmi dolezite pre telo a aj plet...
no a jasne, ze je dolezity aj krem-spravny na plet-ale to neznamena ze musi to byt ten najdrahsi...
kazdy si musi najst ten svoj krem,ktory pomoze...nedavno som niekde citala,ze dolezitejsie je kremovat sa na noc,ako na den...lebo plet sa v noci regeneruje,a vtedy potrebuje kvalitny krem z ktoreho by cerpal ziviny...

maminkaa

Pozerám aké odkazy tu dávate na iné kozmetiky, no skutočne si myslím, že som Vám odporučila najlepšiu značku čo sa týka ceny, kvality a služby v e-shope majú na dobrej úrovni. Reagujú okamžite, sú ochotní... Prírodná kozmetika predsa nemôže nahradiť kozmetiku zo špeciálnych laboratórii, prírodná pomáha len tam, kde nie je žiaden problém, iba normál pleť. Ak sa mýlim, vyveďte ma z toho.

Ria43

Par rokov pouzivam kozmetiku Diadermine nieco uzasne,ale problem je,ze ju u nas nedostat a ani tak lahko nebude.nosim si ju z Rakuska.Je delena podla veku a skutocne vysledky uzasne,pritivraskove kapsule,ocne kremy.Tiez maju telovu kozmetiku na spevnenie pokozky, specialne na prsia,celulitidu.A co je najdolezitejsie,dostala som sa k vysledkom testov roznej kozmetiky L loreal,Vichy a ine drahe kremy co su najmä v lekarnach a Diadermine vysiel na vybornu a taka Vichy skoda reci.islo o vysledky najmä ucinkov,co slubuju.takze kto ma moznost jednoducho nevahajte ani minutu.

starostliva

Ja som minulý rok objavila novú značku GEROVITAL. Majú tam dobré kréme, vláčne, nie moc mastné, hydratačné. Mám 50 rokov a konzistencia týchto krémov mi ozaj vyhovuje. Pozri stránku -odkaz odstránený- a uvidíš aký velký sortiment má táto značka. Protivrásková kozmetika, kozmetika pre mladých s acné, vlasová kozmetika. Ale tú som ešte neskúšala. AslaVital a gerovital plant sú ozaj dobré aj pre staršiu generáciu...

purblanka

prírodna - vyskúšam to dakujem za radu. Marika 17 -ja mám tmavé kruhy pod očami, ale to už dlho, mám 40 rokov.Vyskúšam ho rada. Takže značka sa volá No age? na tie kruhy??ďakujem.-je to z netu?? asi áno,ok.