Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Matura -anglina-sloh

Príspevok v téme: Matura -anglina-sloh
silanka

ahojte no a je to tu :) matura sa blizi a chcem sa opytat ze ako sa zdokonalit v slohu, pretoze bez slovnika sa neviem ani pohnut. na externu cast som sa ucila, ze som si robila minulorocne matury, ucila slovicka a veci ako je gramatika ale na sloh? kazdy den pisem nejaky ale vobec mi to nejde skusam sa ucit na spamat frazy co treba ale aj tu dostavam okno tak ako to zvladnut ?:) nejaku radu co ste zmaturovali uz, lebo anglina je pre mna jedna velka pohroma:)

lost

ja som mal neksutocne stastie ze som mal list znamemu ... tak som trafil 90% :P
hahaha, ulievam sa 8 rokov a potom takto :D
ten pohlad spoluziakov, ked citali vysledky nahlas, stal za to :D

bibba

tusim ti staci mat 30 percent zo slohu plus 30 percent z gramatickej casti, nato aby si presla. ved to nie je vela. hadam to bude ok:)

silanka

ahoj usmev:) :) homeopatika som vysadila je to ovela lepsie lebo pred tym som nemohla nic jest tak som ich musela brat :) aaaa vies co ja uz nestresujem robila som si minulorocne matury aj zo sloviny aj z angliny a slovinu som mala tak na 70 percent a anglinu na 62 tak nestresujem uz nejak vytiahnem na 33percent :D len ten sloh, ze sa to berie samostatne to ma znepokojuje ci mam vziat slovnik a ucit sa ho naspamat lebo moja slovna zasoba je strasna:D a mam super priatela velmi mi pomohol a ani o tom nevie, proste mi nedovoli mysliet na myslienku, ze co ak sa mi to nepodari, proste povie, ze sa uckam a budem uckat a zvladnem :) aaa

bibba asi to vidim aj ja tam ze budem pisat odveci:D

bibba

neviem ake budete mat temy tento rok, ale minuly rok bola tema: My favorite place in Slovakia. a ja som mala vyssiu uroven B2, tam bola tema na sloh Was life better in the past then it is today? ..tazko povedat, co vam daju.. ale nic si z toho nerob, ludia väcsinou pisu odveci slohy z cudzieho jazyka.

usmev:)

ahoj silanka!:-)
neviem ci si ma pamatas, stretli sme sa v jednej teme, kde si riesila iste homeopatika:-) vtedy sme dospeli k nazoru, ze riesime skoro podobne problemy.. ze mame toto obdobie velky stres zo skoly a sme vnutorne nepokojne.. a teraz sa to este viac vystupnovalo, nakolko maturita klope na dvere:-/ ja som to doteraz tak statocne znasala, ale kazdym dnom ma to zacina viac a viac stresovat.. vcera vecer ma chytil strasny strach, ze co ak zlyham, ze dostanem okno, ze ma tam chyti atak a plno dalsich absurdnych veci..
neviem ci som ti spominala, ale zacala som chodit na psychoterapiu, akurat som tam zatial bola len prvykrat, nakolko som teraz bola dlhsiu dobu chora a nedalo sa.. ale tento tyzden sa snad zadari aj druhe sedenie:-)
a ty si na tom ako? ako zvladas toto predmaturitne obdobie? ja viem, ze v podstate o nic nejde, ze je to LEN maturita, ze to zvladlo plno inych ludi, ale mne sa to da tazko vyhovorit.. moje telo na to nejako nereaguje a stale ma v sebe z toho podvedomy stres a aj na ten stres neprijemne reaguje:-/
prave riesim, ze asi cez tento tyzden skusim zbehnut za jednou homeopatkou, aby mi predpisala nieco na celkove upokojenie sa - hlavne teraz do tej maturity, potom uz hadam nebude treba.. len dufam, ze to este stihne zaucinkovat..
a ty si na tom ako? stale beries to homeopatika, zabrali ti? a ako zvladas toto obdobie, nestresujes?
maj sa krasne zatial, ahoj:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Matura -anglina-sloh - Fórum - ZDRAVIE.sk