Ako sa nazhavit??

marCOS

skus si honit cely den,,,ale nie do konca,,,ked to na teba pojde thak prestan,,,a potom zacni znova,,,,a uvidis ze ked ju zbadas thak sa po nej vrhnes ako sup ktory mesiac nic nejedol na svoju korist...

bolek

kamaratka len vies ono moja baba ma rada veeeelmi dlhe predohry...niekedy aj hodina..no a to je clovek potom viac unaveny ako vzruseny a vtedy prichadza ten problem nejak sa vybudit v kratkom case zase k niakej aktivite..takze tak

kamarátka

Tak si to nerob sám aj niekoľko dní alebo týždňov, musíš vydržať a potom sa tvoj chtíč zvýši, lebo niet nad to keď človek nemá dlhý čas sex a veľmi po ňom túži. Ďalej - prečo by si len ty mal nažhavovať svoju priateľku? Na to ste hádam dvaja nie? .. Nemusíte sa na ´to´ vrhnúť hneď, stačí ak ju necháš v štichu nejaký čas a potom keď to bude najmenej čakať tak si trebárs čosi máličko vypite do nálady, pomaly ju vyzliekaj, bozkávaj všade kde sa dá a vytvor príjemnú atmosféru... trebárs aj na nejakom trochu netradičnom mieste. Niet nad to vidieť v partnerových očiach túžbu a odhodlanie sa milovať za každú cenu. Ja som ten typ ženy, ktorá rada zvádza partnera.. možno ju vzruší aj to, keď ju necháš aby bola iniciatívna ona.