Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sprej na chudnutie full fast

PAX

že sprej na chudnutie :D :D
bože vy ste fakt naivne ked na take naletite
žiadne podobne somariny neučinkuju
musite pochopiť že schudnuť bez vynaloženia neakych svojich síl nie je možne, okrem tej špecialnej meditačnej metode či čo som to minule videl.
chodte si radšej zabehať ako čitať podobne blbosti :)

trdloo

dnes som si kupila tento sprej :D a neje napisane v navode .. ako dlho ho mam držať pod jazykom ked si tam nastriekáám ?? . neviem nahodou niekto ?

michelle1

Sprej Full fast sa nestierka na brucho ani nikde inde na telo....strieka sa do ust...vraj by ste po nom nemali byt hladni.....no neviem ci funguje :-)

jancecka

ale ja ho už nemám, písala som že istý čas, bolo to minulé leto, asi tri týždne, potom prestal zaberať, a to som ho celý ani neminula, nstriekala som si ho na brucho a rozotrela :D vtedy som mala 25 rokov :D je tuším v bielej flaštičke s fialovým lemovaním :D

jancecka

ja neviem čím to bolo, ale jedného času mi pomáhal taký podobný sprej ale z avonu, normálne som cítila, že sa mi zúžil pás. Neobmedzovala som jedenie, ani som necvičila, avšak netrvalo to dlho. Telo si zrejme na to zvyklo, alebo mozog si prestal namýšlať že to funguje a bolo po efekte :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sprej na chudnutie full fast - Fórum - ZDRAVIE.sk