Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cysty na vaječníkoch?

Príspevok v téme: Cysty na vaječníkoch?
naty101

chcela by som sa spýtat ci mal niekto pcysty na vaječníkoch.. a aké mal problémy.. lebo ja som teraz už lesiac nedostala menštruáciu a može to byt aj priznak toho.. ale aj vela veci..mala som s priatelocm nechranení sex ale tehotná nie som robila som si test !! budem vdačná za vaše príspevky

Lunaaa

Dobry tehotna niesom a hormony mam v poriadku,v podbrusku mam bolest pocas styku aj po nom a aj pocas dna skoro ako keby som mala dostat menstruaciu,

Simona_Dul

Asi pred 2 rokmi som nedostala menstruacie asi 3 mesiace. Tehotna som nebola, skor som mala velke stresy tak som to pripisovala tomu a myslela, ze uz ten dalsi mesiac pride. Ale pridali sa k tomu pichlave bolesti na lavej strane podbruska. Najskor raz za dva dni, postupne niekolkokrat za den. Rozhodla som sa ist gynekologicke a nasla mi cystu s priemerom tusim 4cm. Pichla mi injekciu na vyvolanie menzesu, ten prisiel a to narusilo cystu. Po 2 mesiacoch bolo vsetko uplne v poriadku po cyste ani stopy. Doktorka mi odporucila brat antikoncepciu kvoli upraveniu cyklu. Ak je cyklus pravidelny cysta sa nemoze vyskytnut. Teraz som ale na polroka HAK vysadila tak sa obavam toho, ci bude cyklus pravidelny a nebudem sa musiet obavat cyst...
Dievcata, zeny ak mate co i len najmensie podozrenie na cystu (meskanie, bolest) chodte lekarke. Ak pridete vcas da sa to jednoducho vyliecit ako u mna. Horsie stadium je uz operacia...

Lunaaa

Dobry mam takyto problem pred troma rokmi som otehotnela a zacal sa kolobeh zapalov ktore trvali este rok po porode,pri sexe pocitujem bolest teraz asi dva mesiace ma boli v podbrusku mam strach ze sa my robi cysta alebo nieco ine
Moze to byt cysta?dakujem

jancecka

mne našli cystu na vaječníku, je to viac ako rok dozadu, menštruáciu som nemala pravidelne nikdy, tehotná som v tom čase nebola. Dostala som sadu injekcií, ktoré som vybrala a po následnej kontrole už tú cystu nenašli. Injekcie ju rozpustili alebo čo :-) ale mne doktorka povedala že mám taký organizmus, že sa mi cysty môžu tvoriť stále. Odvtedy som cystu nemala :D až asi tak pred 11 týždňami som bola u doktorky na bolesti a výtok, a povedala že zrejme cysta no bolo z toho tehotenstvo :D tak teraz sa vytešujem :D ešte viem, že ak je cysta veľká, tak injekcie sa nedávajú a tá sa potom odstraňuje laparoskopicky, a ak je maličká, injekcie sa nedávajú tiež, čaká sa že praskne sama :D

marulka1

Ahojky,
pri cystam na vajecnikoch by si mala pravdepodobne pichave bolesti v oblasti podbruska, skor si myslim, ze tvoj problem tkvie v niecom inom, ...mozes byt prechladnuta...stres, a ine okolnosti, ktore vo vyraznej miere ovplyvnuju cyklus...
neboj daj si cas a ak nedojde do 40 dni od poslednej menzes, navstiv gynekologa
Pekny den :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cysty na vaječníkoch? - Fórum - ZDRAVIE.sk