Dukanova dieta

nastus

dukanovu dietu drzim od juna, schudla som zatial 6 kil a cakala som viac. Dodrzujem presne fazy, som v druhej faze. Neviem ci ju ale zvladnem dokonca. je to narocne aj na nervy. ja som isla podla tohto jedalnicka diety.naschudnutie.sk Neda sa to dodrzat na 100%, robim tam aj nejake zmeny.

Neviete mi poradit nejaky urychlovac alebo dobre cvičenie, aby som to urychlila, este chcem schudnut 14 kil a takymto tempom budem chudnut este rok. dakujem

myska12

Ahojky, moze sa pri tejto diete sladit medom, alebo len steviou? Taktiez co sa tyka porcii, je to neobmedzene? - Ked som hladna, dam si? Max teda 5x denne?

Lenka0104

ahojte. ja teraz uz treti den drzim tuto dietu a pochopila som to tak, ze povolene potraviny mozem jest v hocijakom poradi a kombinovat si ich vselijako, len musim dodrziavat ten zoznam povolenych potravin...
a Zarran: prve dni su dovolene len bielkoviny, takze podla mna nemala b si jest kazdy den len vajickovu polievku, lebo za tyzden su dovolene len 4 cele vajicka, alebo bielka v neobmedzenom mnozstve....ja sa bojím, len ze nevydrzim a neodolam nejakym sladkostiam alebo pecivu :D...a ako vym to ide ? koľko ste schudli a za aky cas ?

Airam30

Skús vydržať ak si sa na túto diétu dala.Z vlastnej skúsenosti je super.Vôbec nehladujem a od 16.2.2012 som schudla 11kg.Ja som spokojná a verím,že aj ty budeš.