Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudol niekto podľa E.Sipeky?

majkaaa

Pretože toto je skôr taká zmena životného štýlu. Naučiť sa správne stravovať. Postupne znižovať dávky jedla. Postupne pridávať pohyb. Ty nemáš takú veľkú nadváhu,tak už môžeš civčiť aj viac,aj pestrejšie. Ala taká,čo chce schudnúť len také 4-5 kíl,tá sa v podstate zle nestravuje,tá už musí jesť "chudobnejšie",nechcem povedať držať diétu,ale už sa viac zamerať na tie kalórie,jesť pestro,ale chudobnejšie a hlavne veľa pohybu,fitko,kalanetika,aerobic,proste to už musí na sebe pracovať tvrdšie.Ale hladovkami sa priberá.

Hanka09

no majka nie nemam vahu v normale a ani blizko...idealna moja vaha je 60 az 62 kg a mam o 10 kg viac, cize mozem sa kludne do tohto sposobu chudnutie pustit? a pre tie co budu citat toto forum ak chce niekto schudnut len dajme tomu 4 až 5 kg prečo by tento sposob chudnutie je nevhodný???

majkaaa

Hanka,áno,je,ak tú váhu vidíš naozaj reálne. Pretože tu často čítam,že chcú schudnúť aj keď majú hmotnosť na hranici normálu a podváhy.

majkaaa

V čom však vidím pozitívum je to,že som sa naučila naozaj správne stravovať,prišla som na chuť pohybu,môj život sa úplne zmenil. Dnes nosím oblečenie 38-40,alebo M. Nosila som 50,48-mička mi bola tesná cez boky a XL.

majkaaa

Edita píše,že môžeš počas celého dňa,že tam nemusíš pravidelne. Ale ja som pravidelnosť neporušila ani vtedy.

majkaaa

A podotkala by som ešte jedno.Toto chudnutie je skôr pre také vyššie váhy. Ak chceš schudnúť len pár kíl,tak to už treba zas inak.

Hanka09

no hlad sa u mna hlasi tak kazde 3 az 4 hodiny a vtedy si dam len nejaku malickost a ked som nasytena prestanem jest a fakt o dalsie 3 az 4 hodiny pride pocit hladu medzitým voda a kus sa citim taka ľahsia nie prepchata a dnes vecer som zacala s tými čistými vlockami s vodou na precistenie criev

Hanka09

majka a aj tu ryzu a zeleninu si jedla každe 4 hodiny alebo vtedy ako si mala hlad???, cize ako ona pise kedy pocitime hlad???

majkaaa

Asi tak,aby si sa nemusela do niečoho veľmi nútiť. Ak Ti nevyhovuje jesť napr.v takých intervaloch ako sa píše tam,skús si ich prispôsobiť na svoj režim. Ak Ťa nebaví také cvičenie,tak si vyber iné,ktoré Ťa bude tešiť. A hlavne,jesť všetko,si prelož jesť pestro. Pretože so sviečkovými,mastnými gulášmi a sladkosťami ešte nik neschudol.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudol niekto podľa E.Sipeky? - Fórum - ZDRAVIE.sk