Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal prinosovych dutin

Príspevok v téme: Zapal prinosovych dutin
akinom007

PORADTE AKO SA ZBAVIT ZAPALU PRINOSOVYCH DUTIN BEZ ANTIBIOTIK?
MAM ZAPCHATE DUTINY A CITIM NESKUTOCNE ZATEKANIE HLIENOV:( Z TOHO RANO STRACAMM HLAS, V PRIBEHU DNA JE TO OK..
HORCKU NEMAM, A V CELOVEJ OBLASTI ZIADNE BOLESTI TAKISTO NEMAM, LEN CITIM ZATEKJAUCE HLIENY NONSTOP Z COHO MA VLASTNE STIPE HRDLO POTOM
DAKUJEM ZA RADY

RNG

Hlieny v nose sa tvoria ako nasledok alergii alebo infekcii.
Oboje sa da adresovat prirodnymi doplnkami
Alergie quercitinom, bromelainom, vitaminom C a boswelinom.
Infekcie v nose a neviditelne v prinosnych dutinach( casto aj nezistitelne pre lekara) antiomikrobialnymi kvapkami, najma koloidne striebro a roztok citricidalu, pouzivat na striedacku njekolkokrat denne.
Na odhlienenie pomaha brat aj NAC(na Slovensku acc) a oreganovy olej v davkach obsahujucich 3x100 mg carvacrolu

karinka38

Ahojte . Mala som tiež tento problém. Odporúčala by som dodržiavať pitný režim - a užívať koloidne prípravky ako striebro, med, zinok a nezabúdať ešte aj priamo aplikovať do nosných dierok respektíve nosných dutín - Nosný sprej s koloidným striebrom účinné zabraňuje zápalu. Mne to veľmi pomohlo! Ja som už toho dosť vyskúšala! Dúfam, že to zaberie každému, kto trpí zápalom dutín. Najdes na interneve zadaj do vyhladavaca: Nosný sprej s koloidným striebrom alebo chod na Koloidne.sk. Overene.

akinom007

eviku/ morske spreje som skusala mam Sterimar, akoze ked si ho aplikujem chvilu mam lepsi pocit citim menej zatekania ale inak ziadne zlepsenie von to nejde ani az ten svet len dnu to steka

farmaceutka1

Spreje z morskej vody na vycistenie a dlhodobo lokalne kortikoidne spreje po vyluceni bakterialneho infektu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.