Existuje niekto taký?

Príspevok v téme: Existuje niekto taký?
romantička

Asi každý dospelý človek v určitom veku už netúži len po pár nahodných flirtoch, ale chce niečo viac chce niekoho s kým môže byť sám sebou, niekoho s kým bude hore celú noc a budú spolu piť teplé kakao a rozprávať sa.
No akosi mám pocit, že v dnešnej dobe je čím ďalej tým ťažšie nájsť niekoho koho som si vysnívala ja.
Je to asi smiešne, ale aj keď som to v sebe akokoľvek popierala a snažila sa pozerať na vzťahy realisticky nejde to. Akoby všetci chalani čo sú okolo mňa boli rovnakí. Alkohol, diskotéky, žiadne váženie si ženy, žiaden šarm, žiadne dobrodružstvo, vášeň a najmä romantika.
Asi som jedna z mála, ktorá tak veľmi potrebuje romantiku, ale ja bez nej neviem žiť.
No ešte som nestretla muža, ktorý by bol natoľko romantický, aby mi to vyhovovalo. Jasné na prvom, druhom rande sa každý snaží ukázať z lepšej stránky a ešte aj po 3-4 mesiacoch ho baví hrať sa na romantika, ale potom to akoby zázrakom zmizne.
Prečo neexistujú muži, ktorí Vám večer zaklopú na dvere a unesú si Vás autom niekam na veľkú lúku, zapália sviečky, otvoria víno a celú noc ste tam len Vy dvaja. Prečo neexistuje muž, ktorý Vám nechá pred dverami ružu s pozvaním na večeru, ktorý sa nehanbí na ulici Vás vziať do náručia a povedať Vám ako veľmi Vás miluje, ktorý pri Vás stojí vždy viac ako pri svojich kamarátoch, ktorý sa nehanbí za svoje slzy a netvári sa,že je ten najtvrdší muž na celom svete, ktorý Vás pobozká do vlasov a leží pri Vás celú noc bez toho, aby to skončilo milovaním, ktorý Vás vždy rozosmeje, uteší, váži si Vás ako ženu, je k Vám nežný, citlivý a pozorný? A ktomu všetkému je to ešte sexi, vždy upravený, voňavý muž ktorý k Vám nepríde s neumytými vlasmi, neoholený a s boxerkami, ktoré mal na sebe včera.
Nie som pubertálne dievča, ktoré si niečo vysnívalo, mám 23 a čím ďalej tým viac prestávam veriť na takýchto mužov.
Stretla už niektorá z Vás takého a milí muži sú medz Vami takýto, ktorých to všetko staranie sa o seba a romantika neprestane baviť po 5 mesiacoch chodenia s priateľkou?

[zruseny17]

romanticka-
je skvely a hlavne ho milujem aj s jeho chybami:)
ked sa mozem opytat-co si vlastne predstavujes pod slovom romantika?

romanticka

Mila nikushka:
mas stastie,ze si stretla svojho muza snov a urcite je skvely.Ano aj ja suhlasim s tym,ze laska sa nedokazuje darcekmi atd.ale su to drobne veci z ktorych si zlozis cele puzzle Vasej lasky.
No ja som hovorila len o romantike,nie o vztahu kde si kazdu sobotu robime uzasny romanticky vecer v Parizi :-)

[zruseny17]

romanticka-mne to pripada ako keby si si nieco vysnivala a zila len pre ten svoj sen.Ale realita je trochu ina.To co chces ty,taky vztah byva vacsinou na zaciatku.A je nemyslitelne aby to tak bolo cely zivot:)Casom pridu deti,budete riesit byvanie,budes musiet sklbit zamestnanie,so starostou o deti,platenie uctov,riesit rozne urady,institucie atd atd,je toho vela.Ja osobne si neviem predstavit ze by som niekam kazdy tyzden odlozila syna a chodila na vecere a dovolenky,zeby mi manzel nosil ruze a kupoval sladkosti.Pre mna je dolezitejsie ze mi vecer namasiruje nohy,ze mi napusti vanu a on zatial umyje riady,ze mi poumyva v sobotu okna,ze obcas zoberie maleho von aby som si oddychla a ked som chora necha ma lezat a navari mi cajik...to je pre mna cennejsie nez kytice a bonboniery.To je pre mna ten najvacsi prejav jeho lasky ku mne.A vobec nemusi byt kazdy den cerstvo oholeny,vyvonany a vymydleny.Ja tiez nechodim doma v satach a lodickach.Prava laska sa nedokazuje darcekmi,ruzami a vecerami,pravu lasku spoznas v tom ako sa k tebe ten dotycny sprava.Moj manzel hovori:CHLAP NEKECA,CHLAP KONA:))

romanticka

www.youtube.com
Nemozem si pomoct,ale ten chalp vo mne vyvolava pocit romantickej a zaroven aj vasnivej lasky.
Len prosim nepiste,ze som naivne dieta,kazdy predsa moze o niecom snivat,nie?

excell

Skúsim vysvetliť kto som a o čo mi ide. Som asi nenapraviteľný rojko,romantik,ateista,narodený v znamení váhy, to len tak, pre pobavenie, nemá to samozrejme žiadny význam.Mám rád ľudí, veď s nimi pracujem a veľmi si vážim ženy, pretože bez nich by bol život absolútne o ničom.Nikdy som si z ničoho nerobil ťažkú hlavu, jedným ucho dnu a druhým von.To robím odjakživa a je mi fajn.Problémy si nepripúšťam, ako prišli tak aj odídu.Život si treba užívať a nie sa trápiť pre hlúposti.A ja každý problém považujem za hlúposť, asi mám šťastie ale problémy ma nakoniec vždy obídu.Skrátka, mávnem nad nimi rukou a idem ďalej. Som šťastný taký aký som a aj preto sa pokúšam nalievať optimizmus aj druhým.Veľmi to človeku psychicky pomôže, pesimizmus jednoznačne škodí.A nepomáha.