Existuje niekto taký?

Príspevok v téme: Existuje niekto taký?
romantička

Asi každý dospelý človek v určitom veku už netúži len po pár nahodných flirtoch, ale chce niečo viac chce niekoho s kým môže byť sám sebou, niekoho s kým bude hore celú noc a budú spolu piť teplé kakao a rozprávať sa.
No akosi mám pocit, že v dnešnej dobe je čím ďalej tým ťažšie nájsť niekoho koho som si vysnívala ja.
Je to asi smiešne, ale aj keď som to v sebe akokoľvek popierala a snažila sa pozerať na vzťahy realisticky nejde to. Akoby všetci chalani čo sú okolo mňa boli rovnakí. Alkohol, diskotéky, žiadne váženie si ženy, žiaden šarm, žiadne dobrodružstvo, vášeň a najmä romantika.
Asi som jedna z mála, ktorá tak veľmi potrebuje romantiku, ale ja bez nej neviem žiť.
No ešte som nestretla muža, ktorý by bol natoľko romantický, aby mi to vyhovovalo. Jasné na prvom, druhom rande sa každý snaží ukázať z lepšej stránky a ešte aj po 3-4 mesiacoch ho baví hrať sa na romantika, ale potom to akoby zázrakom zmizne.
Prečo neexistujú muži, ktorí Vám večer zaklopú na dvere a unesú si Vás autom niekam na veľkú lúku, zapália sviečky, otvoria víno a celú noc ste tam len Vy dvaja. Prečo neexistuje muž, ktorý Vám nechá pred dverami ružu s pozvaním na večeru, ktorý sa nehanbí na ulici Vás vziať do náručia a povedať Vám ako veľmi Vás miluje, ktorý pri Vás stojí vždy viac ako pri svojich kamarátoch, ktorý sa nehanbí za svoje slzy a netvári sa,že je ten najtvrdší muž na celom svete, ktorý Vás pobozká do vlasov a leží pri Vás celú noc bez toho, aby to skončilo milovaním, ktorý Vás vždy rozosmeje, uteší, váži si Vás ako ženu, je k Vám nežný, citlivý a pozorný? A ktomu všetkému je to ešte sexi, vždy upravený, voňavý muž ktorý k Vám nepríde s neumytými vlasmi, neoholený a s boxerkami, ktoré mal na sebe včera.
Nie som pubertálne dievča, ktoré si niečo vysnívalo, mám 23 a čím ďalej tým viac prestávam veriť na takýchto mužov.
Stretla už niektorá z Vás takého a milí muži sú medz Vami takýto, ktorých to všetko staranie sa o seba a romantika neprestane baviť po 5 mesiacoch chodenia s priateľkou?

jajka001_

ale naopak, to je uplne normalne, byt na seba mily, davat si najavo pocity, byt si oporou. len tie romanticke akcie, su rokmi coraz zriedkavejsie, lebo uz nemate taku potrebu, a vztahy su coraz komplikovanejsie, riesis ine veci...romantika ide bokom, alebo ju vidis v inych veciach....neviem ake si mala vztahy ale myslim ze si este nenatrafila na normalneho, uprimneho chalana, schopneho lasky.

romanticka

Ach jaj,asi mate pocit,ze som nejaka hlupucka barbina,ktora chce muza s bmw,v drahom obleceni,aby ma pozyval do luxusnych restauracii.
Pre opravu:
nikdy som sa nenechala pozyvat od mojho priatela na vecere,vzdy sme si to platili na polovicu alebo som pozvala ja jeho.Nikdy som mu nedovolila kupit mi nieco,lebo sa mu to pacilo a chcel mi to kupit ked sme boli v obchode.Nemam rada typy dievcat,ktore ukazu na drahy mobil a priatel im ho kupi.To nie som ja.
Ale cim dalej tym viac mam pocit,ze ma tu obvinujete a kritizujete za to,ze chcem pravu lasku,s romantikou,citlivostou...
Preco Vam to vacsine tak vadi?Je fajn ak mate super vztah, lubite sa a nechyba Vam romantika,romanticke gesta a take mile hluposti,ktory robia vztah intimnejsim,citlivejsim a najma otvorenejsim voci sebe samym.
Preco sa mi ludia,tak bojime prejavovat city?Preco sme taky tvrdy a mame pocit,ze mile slova priatelke,ruže a pohladenie je prejav zzenstelosti u muzov?

jajka001_

nemyslela som, ci bude mat na sako a koselu, ale auto (aku značku potrebujes, aby bola v ramci tvojej predstavy?), a drahe vecere. ked s niekym chodis, nechavas sa stale niekam pozyvat? nech ti platí?
vies lebo ked budete spolu zit a spolu platit vsetko, tak ti bude asi luto chodit tak casto na drahe vecere - ak to teda budes platit ty - ked mozete sa najest doma v klude a takmer zadarmo.

romanticka

Kravatu nemusi mat :-)
A kosela,sako,ruza?To je akoze dnes nieco nadstandatne?Stoji to podla Vas vela?Chcete mi povedat,ze galantny muz v dnesnej dobe nema doma koselu a sako?To chodi len v rifliach,tricku a mikine?
A auto?To som napisala,lebo v dnesnej dobe,ma uz skoro kazdy auto a najma muzi.

jajka001_

a nedivim sa muzom ze zabudaju na galantnost, ked vidia, ako sa im neoplati a ako smiesne vyzeraju, ked sa snazia, a potom staci ked pride niekto kto ma viac v penazenke a majú po chlebe. dnešné baby sú bohuzial vacsinou také. ty tiez pises ze vyzadujes muza v obleku, kravate, s autom, co ta pozve na veceru, s ruzou - a ked na to nebude mať peniaze? alebo čas, pretoze stále pracuje?

romanticka

Mila jajka001_ :
ak by som sa mala vyjadrit k romantike a romanticky gestam atd.boli by sme tu do rana.
Tu nejde len o romantiku,ale o vsetky tie veci co som napisala.
Kto chape,ten chape kto nie,tak nie,nevadi.

romanticka

A spomeniem ruzu pri pozvani na veceru a neviem preco mas jajka001_ pocit, ze chcem ruzu pri kazdom rande ...
A romanticka vecera raz do roka?Hm,tak mne osobne nestaci.Ale aby z toho zase nevzniklo nedorozumenie,ze 50x do roka,lebo to Vas asi hend napadne ekd napisem,ze 1x do roka je malo.

jajka001_

pre kazdeho je romantika nieco ine. napriklad to co je romantika podla filmov, mne nikdy nic nehovorilo. mam vlastne predstavy o romantike. mam rada spontannost, originalitu a nemam rada gýčovosť.

romanticka

Ja neviem ci mate z mojho clanku pocit,ze chcem romanticke vecere kazdy piatok alebo co.
A ja neviem ale vzdy sa oapkujem OBOJSTRANNE - nikto nehovori o tom,ze muz ma vzdy pozyvat zenu na veceru,stale len on,nikdy som to nepovedala.
A romanticka vecera nemusi byt len v restauracii,niekedy staci piknikovy kos,sviecky,pohare,vino,deka,zaviazat priatelke oci a ist s nou niekam kde bduete sami na romanticku piknikovu veceru.
Dnes uz muzi zabudaju na galantnost.Cim dalej tym viac.

jajka001_

ved to je normalne - az na tu ruzu :) zakazdym tam chces ruzu? a neni ti ich luto? :)a ako casto ocakavas taketo romanticke vecere? lebo ono je to dost nákladné, vieš. raz do roka stačí? nie je romantické aj, pozvat jeho na veceru, pekne sa nahodiť, niečo special mu ukuchtit, so sampanskym, a potom kupel a sex? :)