Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lesk na vlasy....

simka111

Aha...ta ja by som chcela normalny lesk v spreji ale aby naozaj dodaval lesk a nie mastil vlasy,mam subrinu ale to je taky blud... na zaciatku daval lesk ale teratz akoy to cele vyprchalo..mozno by sa dalo pozhanat nieco dobre z kadernictva??????

ekusiiik

ja mám dobrú skúsenost z Avonu - Kúra pre intenzívny lesk na všetky typy vlasov (150 ml)- zeleny rad línie Advance Technicuqes. Kura sa da na vlasy, počka cca 2-3 min.a potom zmyje, a naozaj krásny lesk, nezaťažuje vlasy.

tina7772

ja som si tiez raz kupila lesk v matrixe.. a nebol najlacnejsi tiez
a totalne mi zatazil vlasy boli hrozne mastne a zlepene to bol taky rozprasovac,

tento lesk vyraraju moje vlasy fakt super zdravo, ako mi ho vtedy dala kadernicka na moje melirove vlasy v stredu do nedele som ich mala fakt super, aj chalan mi povedal ze mi vyzeraju pokne zdravo,

sasia

aha..tak potom ok.. mozno ho skusim,treraz mam lesk subrinu ale ta dodava lesk len na hodinu priblizne a inac velmi masti vlasy,ale to zodpoveda aj tej cene 5 eur.

tina7772

je to 50ml, ale dlho vydrzi lebo to ma taku pumpicku a to sa dava len troska toho...
no ja som ked som sa fotila dnes v robote... sme blaznili tak sa mi tam krasne lesknu vlasy bo ja mam melir a to mi ich strasne vysusuje...
tazko radit
mne sadol tento lesk... kazdy si musi vyskusat co mu sadne...
ale tento lesk som ani nikde nevidela v obchode... v kadernictve stoji 15.80e..
ale mne ho kamoska predala za 11e

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

lesk na vlasy.... - Fórum - ZDRAVIE.sk