Kto a ako sa zbavil kvasiniek?

agartio2

Multilevel, to je tortura co pises. Navyse, vacsina ludi to nieje schopna splnit a ked zhresia, vsetko sa rychlo vracia. Navyse, nikdy to nevyliecis, aj po rokoch sa iba caka, az kym zhresis, a uz je to spat. Cize, to nieje ziadna liecba.

Ja som si kandidu (kvasinky) vyliecil na chlebe, sladkostiach, proste jedol som hocico. Problem je v parazitoch, konkretne v prvokoch. Potom vacsie parazity ju roznesu po tele, kedze si prevrtavaju cestu od criev do krvi, do pecene, do dychacich ciest. Spolu s tym nesu kandidu aj prvokove parazity. Takze to je problem, preco maju ludia kvasinky.
Ked som vyrazne preriedil parazity, tak kandida zmizla. Roky som sa trapil s tou blbou dietou a nic, proste vzdy ked som nachvilu zhresil, tak sa vratila. Ked som preliecil parazity, zmizla, a to som hned zacal jest cestoviny, chleba, pizzu, aj sladkosti, strudle. Nic mi uz z toho nebolo. Dokonca aj biely povlak z jazyka zmizol.

Cize ja som jednoznacne proti protikvasinkovej diete. Podla mna je to nezmysel na n-tu, zbytocne tryznenie.
Tie parazity ani netreba uplne preliecit, staci znizit ich mnozstvo. Oni sa nedaju uplne odstranit, ale ked ich tam ostane menej, imunitny system to uz zvladne, a kandida zmizne.

Inak, na druhej strane, aj zbavovat sa parazitov bola tortura. Lenze trva par mesiacov a potom je uz pokoj. Kandida mi ale zmizla uz po 3 tyzdnoch na prvej vseobecnej kure, protokol H Clark, potom Entizol a potom MMS. A uz bolo po nej. Pocas tej kury treba jest vela kyslej kapusty a kokosovy olej. A potom po kure uz mozes hocico (aj sladkosti) a kandida sa nevrati. Ale len ak sa ti podari vynicit vacsinu parazitov.
Ak nie, tak samozrejme ani kandida nezmizne.

MultiLevel

ja som sice nemavala casto kvasinky, ale to iste, co som urobila ja, som poradila aj mnohym mojim kamoskam a zbavili sa toho. Kompletne treba zmenit stravu. Kto nevydrzi a "zhresi", znova sa mu to objavi. Necudujte sa preto, ze ak sa kvasinky vratia. Treba si kupit nielen probiotika z lekarne, ale jest ich najma v strave. Cize bryndza, tvaroh, zakysanka, kysla kapusta. Dalej treba prestat jest pecivo - uplne, ziaden chleba, rozky, kysnute kolace, ziadne sladkosti, ziadne napolitanky, keksicky, cipsiky, cukriky, cokolada...absolutne to prestante jest. Nie ze na cas...to vam nepomoze, potom sa vam kvasinky vratia znova, pretoze tym, co konzumujete ich krmite. Doslova. Prestante pit tie nechutne prifarbene, sladene vody...blee...Mne osobne sa z toho dviha zaludok, len co to pisem. Pite jedine cistu vodu, mozno niektore caje. Necukrite kavu, ani caj. Jedze malicko vyprazaneho, vylucte bravcove maso, radsej si zozente, ak sa da, kuracie masko z dediny od nejakeho chovatela. Maso pripravujte na prirodno najma. Jedze vela vela surovej stravy, co najmenej vareneho jedla. Existuje velke mnozstvo receptov na takuto stravu. Ja nie som zastanca ani cistej raw stravy, myslim si, ze je dolezite papat z kazdeho trosku, ale surova strava ma vyborne vysledky pri mnohych tazkostiach. Pri kvasinkach prosto nesmiete absolutne bielu muku, biely cukor, sladke, kolace a podobne...

Lucyllka

Ahojte. Mne môj gynekológ predpísal 2 nasobnu dávku macmirror complex. Potom sa mi vždy zvykli kvasinky vrátiť. Pán doktor mi odporučil preventívne Aquitox vaginalny sprej. Vtedy ho práve v lekárni nemali, tak mi namiesto toho dali vraj niečo podobne - Eyellgyn. A ja si uz nič iné nekúpim. Uz asi 4-5 mesiacov som v klude. :)

gilian

Ahojte, ja som tiez mavala strasne problemy s vag.mykozami. Mavala som ich tak casto, ze som z toho dostala depresiu. Este stale sa z tej depky dostavam. Mykozy prestali odkedy beriem Candivac, alebo Femivaxin. To je jedno, ktory z tychto dvoch...Femivaxin je trochu silnejsi ohladom Candidy...Toto beriem uz 3/4 roka. Ucinok nastal pocas druheho balenia (pri druhej krabicke) Brala som aj Wobenzym, aj probiotika, ale nic nezaberalo. Az posilnenie imunity. Aj sladkosti vyzieram a vsetko vporiadku. Okrem toho beriem aj Luivac - od mojho imunologa. Je to na podporu nespecifickej imunity.

Dufam, ze aspon niekomu takto pomozem.

Monika1984

1. nech ti Tvoj gynekolog/gynekologycka nepredpisuje cipky len tak po beznom vysetreni rukou, treba spavit zakazdym ked tam prides kultivaciu-vyter a ked pridu vysledky nasadit liecbu na zaklade vysledkov

2.vzdy ked dobries cipky/ kremy od gyn.treba prist na kontrolnu kultivaciu!

3. pocas liecby nesexovat! ak by ste to nahodou nevydrzali, jedine s kondomom! ale pozor ked uzivas cipky a pouzijes kondom moze sa stat ze cipky"narusia/rozletaju" kondom tak aby si neprisla este k nezelanemu tehotenstvu nahodou

4. ber probiotika (ale dlhodobo)

5.prestan nosit tangace a gatky s polyesteru, nos len bavlnene

6. nemusis uplne vysadit ale aspon sa snaz co najviac obmedzit v strave biele pecivo a sladkosti

7.umyvaj sa cistou vodou alebo pripravkom urcenym na intimnu hygienu

8.nepouzivaj parfemovane vlozky/intimky

9.skus si vzdy uprostred cyklu a tesne po menstruacii dat preventivne 2 dni po sebe na noc cipky na obnovenie flroy v posve FLORAGYN(volnopredajne)

10. pri kazdom jednom probleme s kvasinkami treba liecit aj partnera!!!!

aj ked nema priznaky, u chlapov sa zvyknu prejavovat neskor, ak sexujete pravidelne skondomom partnera liecit nemusis ak ste co i len raz sexovali bez kondomu a mala si problemy treba ho preliecit!!!!

usiko

Help,

ja viem, ale je tam napisane, ze v 1. trimestri gravidity sa ma konzultovat s lekarom, tak zatial sa bojim.....ale si zlaty....

aluska1

usiko ja som stastna dostatocne, toho a nemusis obavat
a s tym odpisovanim si zacala ty, lebo ked tebe nieco nevyslo tak to nemoze nikomu?
neviem kde si prisla na to ze posilnovat imunitu znamena pchat do seba synteticke srackove vitaminy a pod