Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šampón proti žltým vlasom :)

zuzamkaaa

Ja mam od svojej kadernicky Professional ci nejako podobne sa to pise..ale ked si ho necham trosku dlhsie na vlasoch, tak ich mam do fialova, niektore fialove..takze pozor na to!

Micchaela

Taký šampón proti žltým odleskom je aj Loreal Proffesionel Silver sa to tuším volá ..a ten stojí okolo 11e ..myslíte , že je účinnejší ako nejaký lacnejší z drogerky?..lebo nechcem vyhadzovať peniaze zbytočne, ak by tam nebol žiadny rozdiel v kvalite:)

Mirka023

Klarka, doda ti to taky strieborný odlesk.. čiže nie zlaty. Ja mam tiež take vlasy... svetle a trocha do ryšava, ale to mam od henny, nie od prirody :) Treba vyskušať.. nezmeni ti to farbu.. to nečakaj. a nečakaj ani nijaky zazrak.. ale troška to pomôže.

lenkaaaaaaaa

nie. to nieje ziadna farba. ked sa vlasy odfarbuju peroxidom tak niekedy v nich ostane taky zlty alebo orandzovy odtien. a tieto sapony tie zlte a orandzove pigmenty neutralizuju = "vybieluju" vlasy

klarka.

Aha tak ono to vlastne funguje tak trochu ako farba? Iba to prekryje čiže neutralizuje tu žltu farbu, nie? Lebo ja som ako zlatovlaska od prirody a moc sa mi to nepači. Ake by som mala vlasy po tom šampone? Trošku aj tmavšie? Take do hneda?

lenkaa123456

tam pise ze je to na zosvetlene alebo sedive vlasy. ale mozno by to pomohlo, lebo tie sapomony obsahuju fialove pigmenty, ktore neutralizuju zltu a oranzovu farbu. tak vyskusaj. zas to nieje az take drahe..

ako tie sampony pouzivate? ja to robim tak ze si najprv umyjem klasickym sponom a potom druhykrat s tymto bieliacim, potom pouzijem kondicioner

lenkaaaaaaaa

kde sa da kupit ta joanna kozmetika? dochadza mi ten fialovy sampon z DM tak rozmyslam ze vyskusam ten z joanny :) aj ked ten z DM je naozaj ucinny

Mirka023

Ja mam od Joanny šampon pre platinový lesk, tiež vyťahava žltu farbu a je uplne že fialovy, ked si ho dam na ruku.. a perfektný je, take lesklevalsy su po ňom a aj manžel mi ho kradne! :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šampón proti žltým vlasom :) - Fórum - ZDRAVIE.sk