Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlasy

Príspevok v téme: vlasy
fanussicka

uzivam tablety revitalon na vlasy asi mesiac a pol,a trz som si kupila tablety forcapil,chcela by som sa spytat,ze ci sa to takto moze a ci mate skusenosti s tymi forcapil ? a ze ci ked douzivam forcapil-to je na tri mesiace,ci sa mi opat vlasy nezhorsia,ked to prestanem uzivat.....a este by maz aujimalo,ze ci aktivator biohar masti vlasy? pretoze som pouzivala aplicort a ten mi dost vlasy mastil.vdaka.

cckkk

Dala som si spraviť prvé tetovanie asi v 16-tich (bolo malé),po roku som si dala piercing a v 18-tich veľké tetovanie na chrbát.Teraz mám 20 a zdravotné problémy o ktorých sa mi ani nechce písať.Čo ma ešte dosť trápi je, že mi vypadávajú strašne vlasy a trvá to asi od vtedy čo som si postupne dala tieto výstrelky.Nemáte niekto s týmto skúsenosť? Môže vypadávanie vlasov spôsobiť aj tetovanie alebo piercing? Aké zdravotné problémy môžu nastať? Mám obavy, že sa mi niečo dostalo do krvi.

martina3

Ahojte, prosim Vas ma niekto este skusenosti s TABLETAMI FORCAPIL, mne ich poradila kozna okrem ineho. Je to nejako malo prispevkov, jedna pani tu pise, ze jej dokonca vypadali vlasy z forcapilu, tak dufam,ze to nie je pravda. Prosim Vas velmi, napiste este kto ma ake skusenosti s Forcapilom,mne vypadavaju vlasy pri umyvani. cesani. Dakujem vopred za Vase rady.

aloegel

Dobry den. V pripade problemov s vlasami mozem Vam poskytnut informacie o vyrobkoch na vlasy z aloe vera. V pripade zaujmu kontaktujte ma emailom.

bibba

mne velmi pomohla trojmesacna kuru s pripravkom VIADERM. dostat v lekarni. bolo to asi rok dozadu. ale mne to vazne pomohlo. ale treba uzivat asi tak tie tri mesiace. skuuuus! :(

Sasen_Qa

ja som akurat zacala uzivat forcapil pretoze vlasky mi nadpriemerne zacali vypadavat... :( no ale myslim ze sa to zlepsilo.. vlasky mi nevypadavaju a zacinaju mi rast nove.. :) takze ja som s tym velmi spokojna :)

forcapill

ahoj, ja uzivam forcapil cca 2,5 mesiaca a nechty ani vlasy sa mi nezlepsili. naopak, vlasy mi zacali padat, hoci predtym nepadali. s urcitostou vsak nemozem povedat, ci za to moze forcapil alebo nie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk