Mastná pleť....aký make-up??

Príspevok v téme: Mastná pleť....aký make-up??
Anastacia

Ahojte. Prosím vedeli by ste mi poradiť nejaký dobrý make-up na mastnú pleť?? Hlavne, aby kryl a vydržal dlho na tvári.
Skúšala som už od Vichy - Dermablend, ale ten je pre mňa moc hustý. Ďalej Normateint, ale ten mi dlho nevydržal na tvári a tak celkovo mi nesedel. Zatiaľ používam od Rimmel - Cool matte, ten mi celkom vyhovuje, len akonáhle začne viac svietiť slnko dosť sa mi leskne tvár a nie je ani dotyku odolný a nevydrží dlho na tvári.
Potrebujem niečo, s čím by som bola fakt spokojná..pls poraďte..

mirka 23

Oh my gosh, ďakujem za prispevok, od teba sa mi to zda objektivne, lebo viem, ktore značky maš odskušane... Ja by som sa bala kupi dermacol, istota je istota.

sibalka:))

No ja si pod neho davam kremik zmatnujuci a niekedy aj bazu pod make uo od Gosh,a to rozotieranie ide lahsie ani flaky nerobo vobec.tiez mam c.2 a mne krasne sadla ta farba aj ku krku mi pekne ide a to som bleda.Asi je to individualne

oh.my.gosh

to fakt sa vam da taky super? asi to je naozaj individualne s tym makeupom. Mne robil flaky, mala som odtien c. 2 mal taky ruzovkasty nadych mne vobec nesadla farba. A mala som z neho otrasne flaky. Dala som ho sestre, ta mala z neho tiez flaky :/

sibalka:))

dakujem,si zlata.Mna zmiatlo to Q10 a aj na inych forach pisali ze je skor pre zrelsiu plet,a uz ho mam a je naozaj uzasny...ja som tiez nosila diora cliniue a kadeco,ale na tento uz nedam dopustit

Hugina

Sibalka, poviem Ti, že ja som mala už make-up aj za 3000 (ešte Sk.-), a bola som sklamaná ako pes. No Dermacol 24h CONTROL MAKE-UP, je super a keď som pozerala ich stránku, tak sa tam nepíše (teda aspoň som si nevšimla), že má nejaké vekové obmedzenie. Podľa mňa si ho kľudne kúp. Konieckoncov, nieje to nejaká horibilná suma. Pripíjam aj ich link, tak poštuduj, možno Ti čo to napovie. Ja som ešte aj alergička, na tvár si nemôžem dať hocičo, a tento je ešte aj o.i. hypoalergénny. Ja používam odtieň 3.
www.dermacol.cz

Hugina

Sibalka, poviem Ti, že ja som mala už make-up aj za 3000 (ešte Sk.-), a bola som sklamaná ako pes. No Dermacol 24h CONTROL MAKE-UP, je super a keď som pozerala ich stránku, tak sa tam nepíše (teda aspoň som si nevšimla), že má nejaké vekové obmedzenie. Podľa mňa si ho kľudne kúp. Konieckoncov, nieje to nejaká horibilná suma. Pripíjam aj ich link, tak poštuduj, možno Ti čo to napovie. Ja som ešte aj alergička, na tvár si nemôžem dať hocičo, a tento je ešte aj o.i. hypoalergénny. Ja používam odtieň 3.
www.dermacol.cz

sibalka:))

Hugina

Suhlasim...a ked si predstavim kolko peniazkov som aj na tie drahe vyhodila,ah,esteze som ho nasla.Len neviem ci je vhodny aj na mladu plet.mam 19 tak neviem

Hugina

Ja som vyskúšala skutočne obrovské množstvo make-upov, od najdrahších po najlacnejšie, no ani s jedným som nebola taká spokojná ako s DERMACOL 24 hod., je to vynikajúci make-up, moja "stálemastná" leť vyzerala fakt veľmi dobre. Práve mi končí, tak si pôjdem kúpiť znovu, a to už svedčí o mojej spokojnosti, pretože väčšinu som zahodila do koša, alebo podarovala, keď boli ešte takmer plné.