Mastná pleť....aký make-up??

Príspevok v téme: Mastná pleť....aký make-up??
Anastacia

Ahojte. Prosím vedeli by ste mi poradiť nejaký dobrý make-up na mastnú pleť?? Hlavne, aby kryl a vydržal dlho na tvári.
Skúšala som už od Vichy - Dermablend, ale ten je pre mňa moc hustý. Ďalej Normateint, ale ten mi dlho nevydržal na tvári a tak celkovo mi nesedel. Zatiaľ používam od Rimmel - Cool matte, ten mi celkom vyhovuje, len akonáhle začne viac svietiť slnko dosť sa mi leskne tvár a nie je ani dotyku odolný a nevydrží dlho na tvári.
Potrebujem niečo, s čím by som bola fakt spokojná..pls poraďte..

DeliciousNR

Mary Kay má perfektný make up aj na mastnejšiu pleť a výborné su ešte aj obrúsky pohlcujúce mastnotu ktoré si len priložíš a aj cez make up ti vsajú všetku mastnotu a vôbec ti nenarušia make up.

janus33

ja som mala penovy maybelline a praveze mi az moc vysusoval tvar...nevyzeralo to dobre...tiez hladam nieco co vydrzi dlhsie ako dve hodiny...

lenkaaaaaaaa

kozmetika mary kay je obycajna lacna kozmetika bez nejakych ucinkov na plet. vsetko je zalozene len na reklame a tahaju z ludi iba peniaze. dobry makeup na mastnu plet je la roche napriklad. alebo sa popytaj v lekarni

siisa 25

skus nejaku inu znacku napriklad Mary Key,to moze byt celkom dobre a myslim ze tam je rad aj na mastnu plet,ja som Vichy dermablend strasne spokojna,ale on silno kryje no preto je aj husty