stále padá kabelka z ramena

mirka124

mne tiež padali skoro všetky , teraz som si kupila takú pixelovú tašku, štýlová kreatívna od gardenlife skus pozret :)

zuzic

ojka ja mam tiez taku:)) a vsetci sa ma pytaju ci tam nosim tehly:DD ale to vzdy nosim iba potrebne veci takze nechapem...

ojka

ja mám takú kabelku (tašku), ktorú si môžem nastaviť, či ju dam na plece, či cez seba,.... tak ked ma to hnevá, tak je vybavené....
ja mám v nej tiež všetko potrebné (teda aspon podla mna) i ked ostatní sa ma už aj pýtali, že či v nej tehly nosím :D

zuzic

aj mne pada:) ale nenosim casto radsej tak ako baby spominali velku kabelu milion veci v nej kym sa prehrabem zrovna k tomu co potrebujem prejde aj desat minut:)) potom ma boli rameno ale aspon nepada:)))

datelinka

katalinka, ja som na tom podobne, mám velikánske kabelky a mám tam všetky potrebné veci :-)) takže nemá šancu padať...

katalinka

svojim spôsobom ti závidím, ja to čo nosím na ramene kabelkou nazvať nemôžem... datelinka má pravdu, riadne si ju zaťaž a budeš padať ty :-)

datelinka

keď ju máš prázdnu, jasné že ti padá. daj si do nej okrem papierových obrúskov aj peňaženku plnú mincí, dáždnik, pollitrovku minerálky a kabelka ti zaručene padať nebude.

lenkaa123456

ja to tiez neznasam. a to preto ze mam uzke ramena a aj ochabnute. lepsie kabelka drzi ked je tahsia, ked je prazdna ze skoro v nej nic nemam tak mi stale spadne.