Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

love handles

Príspevok v téme: love handles
radkaradka

mam problem s oblastou nad zadkom tzv. LOVE HANDLES(dajte si to do googlu na obrazkoch ak neviete o aku cast sa jedna) mam ju vacsiu a sirsiu ako mam zadok. je to strasne skarede a necitim sa ako zena. nnie somobezna ani nic. jedine co ma trapi je tato oblast. vyzeram asi takto. static.onesourcetalent.com
aj ked som chuda, tak proste stale mam tieto partie vacsie a vyzera to zle. rozmyslala som uz aj nad liposukciou. pocula som aj o ultrazvukovej liposukcii, o endodermologii, ... vsetko je drahe, preto chcem nieco co bude co javiac ucinkovat. ako inak sa mam zbavit toho tuku? je to genetika. preto aj ked som chuda, a civicim a jem zdravo tak tp nejde proste dole. ma to aj moj otec. prosim, poradte. co je pre mna najvyhodnejsie? kam mam zajst? ake existuju pre mna moznosti? dakujem.+ mam 18

xyzz

presne aj ja =( posilovať... lenže ako? keď máme problém na bruchu, stehnách a zadku, tam sa to dá, tam sú svaly, ktoré používame dennodenne.... ale čo tam? =/

Janka58

aj mňa to trápi a neviem sa toho zbaviť..je to škaredé lebo rifle mi krásne sedia na zadku,na stehnách a hore i z trička vytrčajú "maffiny"(aj tak sa to nazýva)..tiež som chudá :(
musíme len skúsiť posilovať na tieto partie tak držím palce :)

aluska1

no liposukciu urcite neskusaj lebo to mozem kvoli tej troche tuku trpko olutovat

skor zajdi za nejakym trenerom nech ti ukaze nejake fakt ucinne cviky na tuto partiu, urcite nejake existuju

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

love handles - Fórum - ZDRAVIE.sk