Prvý krát...

Príspevok v téme: Prvý krát...
onlyYou

Ahojte :D ...mám ani neviem či problém ale strach určite. S frajerom chodime spolu už asi mesiac a mame obidvaja 16. Ako ste si možno domysleli, ide osex...ale nie sex priamy. Na to máme ešte dosť času. Ale už viackrát sme sa pokúšali o menší petting. Neviem či to nieje skoro...ale to ma teraz netrápi. Moj problém je v tom, že keď sa on pokúšal posledný krát do mňa vniknúť prstom, čo som teda ani nezaregistrovala, lebo na tom sme neboli dohodnutí a to som ani nechcela, stopla som ho...ale ako píšem nevedela som, že chce ísť dnu, ale pocítila som dosť silnú bolesť... a to bol iba prst...a sám vravel, že nebol hlbšie ako 1; 2 cm....Prosím poraďte, čí sa mám báť...Ďakujem...

onlyYou

darcek??...no tak to s nim radsej ani necem byt:D...ne vazne este sa na to necitime ani jeden...len sme strasne prasce nadrzane a hlavne on:D..ale eee.sranda..ale tak aj ked o nom by som to mohla povedat:D

onlyYou

aj taky par co ma 16 a su spolu mesiac??...akoz eon mi ho nukal ale tak to bola cista sranda...skor bol problem ze akm stym potomD

onlyYou

no ano..ved jeho som musela dorabat ale rukou:D...a on vie ze som to nechcela ale tak on bol na mne a bozkal mna...ja som citila jeho ruku ze tam nieco robi...len som neregistrovala ze isiel dnu..a vedel ze to neamal robit al etak je to chlap:D...len som zrazu citila bolest a musela som dat tu ruku pres..a k tomu oralu...chytim herpes eeee:D

mate59

aluska má pravdu s tým nasratím a orál nie je nič prehnané,ale musí sa to páčiť obom.
Pre chalana nie je nič horšie,ako keď ho nažhavíš a potom figa borová.

aluska1

no ale ked ty nic nechces..tak to je tazko

tak mu to normalne povedz ze sa na to necitis a nie ze on zacne a ty povies nie..to by aj mna nasralo

onlyYou

no tak tu 69 spominal al emylsela som si ze sranduje...noo uz sa pokusal aj o to aale vies on nema skusenosti a nato aby ma naozaj spravil potrebuje skusenosti..a tlacil trocha prisilno..a este k tomu ..samotny oral sme neskusali...to sa mi zda uz prehnane