Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stacker 2 XPLC

zuzan-ka

Nemá niekto záujem kúpiť Stacker2 xplc?Nerobí mi dobre na žalúdok. Z 100 tabletiek je tam 97, kúpila som za 27eur, tak by som to predala za 23 + poštovné alebo sa môžme na cene dohodnúť? mhm?

leona

Ahojte.Potrebovala by som info,či mal niekto pri užívaní XPLC 2 problémi s menštuáciou,alebo s jej meškaním.Ďakujem

michalkaaaaa

prave si citam o tomto produkte, na nemeckych forach to velmi chvalia, par dievcat to nezvladlo, bolo im prilis zle a vysadili, ale tiez popisovali silne ucinky. takze fungovat to funguje. ak ale mozem, ja som brala kedysi ThermX a je to tiez nasup. myslim, ze co sa rakovinovych buniek tyka, je to bezpecnejsie, kedze tam v podstate su same prirodne zlozky. tiez mi bolo z neho divne, vsak su tam vysoke davky kofeinu a tie termogeneticke ucinky...je to o voli a zvyku. taktiez bolo dolezite okamzite po zapiti kapsule niecim zajest,napr. chlebom,lebo ak sa kapsula zachytila v pazeraku a rozpustila tam, mala som priserne palenie zahy. a zaludok som mala nachylny uz predtym, takze ma velmi casto bolieval(je tam enormne mnozstvo korenin). a zhorsila sa mi plet, lenze ja citlivo reagujem na korenie, prave formou akne. schudla som neuveritelne, samozrejme tam bol aj sport a upravena strava(ale to som mala aj predtym a stagnovala som, thermX to pekne pohol), aj z celulitidy mi vyrazne odbudlo, odvodnila som sa - treba vela pit. pozeram si tento pripravok prave kvoli tomu, ze neobsahuje koreniny, ale zato zase umeliny... inak odporucam kupit radsej thermX, aj ked ku koncu som zvysovala davky, telo si zvyka, takze postupne som brala uz 4tbl denne a dalsiu pred treningom. ak to zaludok a telo zvladne je to relativne ok, znamy je bodybuilder a ten pred sutazou do seba ku koncu daval 11tbl denne. len to treba odhadnut, pocuvat svoje telo, ak je cloveku zle a klepe ho, tak staci davka, ktoru berie.ak to posupne prestane, treba zvysovat.jo-jo efekt nebol, samozrejme sa nadalej venujem sportu a stravu mam zmenenu na dozivotie-bez diety.

daniellin

Ahoj,
no, musim ti povedat, ze ja som to kedysi (zhruba pred 2 rokmi) vyskusala. Moja skusenost - naozaj to funguje, nemusela som ani nejak extra cvicit a schudla som aj zo stehien, zadku.. nielen z brucha.Ale! musim ta upozornit, ze je to naozaj VELMI SILNE, takze, pozor na to, aby si si neuzila viac ako 2 tab. mozes sa priotravit alebo si inak poskodit zdravie... davaj si na to fakt pozor. Pred spankom si to nedavaj, najlepsie tak rano jednu, a potom na obed jednu... vysledok sa dostavi tak po 2-3 tyzdnoch.. taktiez ti nemozem povedat, ci je to rakovinotvorne ako podobne pripravok - Hydroxycut.. kazdopadne, neprehanaj to! mohla by si mat silne krce.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stacker 2 XPLC - Fórum - ZDRAVIE.sk