Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

súvislosť nosnej dutiny a bolesti hlavy

Príspevok v téme: súvislosť nosnej dutiny a bolesti hlavy
ceky

Poslednou dobou trpím neznesitéľnými bolesťami hlavy. Raz to trvalo aj 5 dní bez prestávky. Z môjho pohľadu to vyzerá akoby v nosnej dutine boli kanáliky cez ktoré sa mi v hlave vyrovnáva tlak. Tieto kanáliky sú upchaté a často počujem aj cítim uvolnenie tlaku, ktorý pravdepodobne vznikol fúkaním nosa(taký piskľavý tichý zvuk a následné úľavenie od bolesti). Neustále sa mi totiž tvorí v nose hlien. Samotná bolesť hlavy v kľude je znesiteľná. Dá sa na ňu zviknúť, ale po zmene polohy(predklonenie, zaklonenie, prudšie otočenie)mám pocit akoby mi do nej niekto pischal ihlami. Doktor mi predpísal lieky pre alergikou no ja alergik vraj nie som(staršie zistenie). lieky: Nosofan (50mikrogramová nosová...)a Cetirizen Sandoz 10mg; K nemu som však došiel až keď mi bolesť ustúpila takže lieky som v podstate nevyskúšal. Mám 19r. som celiatik, mám vysokú hladinu železa a problémy z kĺbami. Športovo založený(172cm 70kg). Za odpovede ďakujem.

ceky

farmaceutka...aby som sa vyvaroval chybám doktora a tých som zažil požehnane v rátane srdečnej diagnózy...proste neverím doktorom v ordináciach...často sú to len zarábajúci čo si prišli odpracovať...tu sa pýtam, pretože sú tu doktori z vlastného presvedčenia, ľudia so skúsenosťami a možnosť posúdenia viacerých strán...lieky užívam po vlastnom zvážení. Ako každý rozumnejší človek. Myslím si, že sú to vážne veci. Ako tu už bolo niekde písané, vedci zistili, alebo doktori museli pripustiť, že lieky sú, neviem, myslím že 5tou najčastejšou príčinou úmrtia. A aj keby nie priamo, tak organizmu v množstve prípadov urobia viac škody ako úžitku...hlavne keď sa skúša ;)

ceky

Bol som na rontgene a bral mi aj vzorku z nosa. Rontgen ukázal: Frontálne aj maxillárne sinusy majú mierne zhrubnuté sliznice, hladinku nevidím...čiže nič moc a vzorka ešte neviem...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

súvislosť nosnej dutiny a bolesti hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk