Faktura za 60 eur

Príspevok v téme: Faktura za 60 eur
majacik

prisla mi faktura na 60eur,ze som sa zaregistrovala na jeden portal,pri ragistracii ani nikde nebolo napisane ze sa za to bude platit..aj v telke o tom rozpravali ze chodia ludom fakuty za 60eur...tých co sa to dotklo tak viete co myslim...nasla som kopec info o tom ze netreba platit-pravnici tvrdia ze nic z toho nehrozi ze je to podvod a ze to uz vysetruje policia.......no a ja teraz neviem co robit...zaplatit to alebo nie?...zaplatili ste?alebo tí co nezaplatili nic sa vam nestalo?no myslim ziaden sud alebo co...hm?????prosim pomoc:( a nech reaguju len ti ktorich sa to týka..dakujem

sybi

pokial zaplatite automaticky sa firme zavezujete a suhlasite s podmienkami budu vam posielat dalsiu fakturu a dalsiu.... preto NEPLATIT

lost

Ignorovat..
hehe, sikovny su, spoliehaju sa na to ako skoro sa zlomi ta druha strana a zaplati.

ja by som im poslal spatne odpoved vo forme faktury za fakturu, ale vyssiu sumu.. mat tan diabolskeho pravnika a aby mi to vyslo :D

majacik

vazne?dakujem:)lebo o nikom som nevedela kto nezaplatil..tak potom nebudem platit..nemam na to,som studentka a nemala by som zaujem ani o chodenie po sudoch...takze to mam ignorovat?...ale dakujem:)

fakture

v žiadnom pripade ju neplať!! bolo to nedavno/pred 2tyzdnami/ v TN. aj kamaratke prišla este minuly rok, nezaplatila a nic z toho nema. len je divne, že aj napriek medializacii v tom ta firma pokračuje