Ked stale Porovnavam ... !

Príspevok v téme: Ked stale Porovnavam ... !
Dagmarr

Po rozchode mam taky problem ... Moj ex bool skvely clovek . Perfektne sme si rozumeli , obcas sme si dokonca v tej istej sekunde napisali sms, vedeli sme sa rozpravat hodiny , skutocne sme o sebe vedeli vsetko... Bolo to proste fajn . Nastali vsak okolnosti -ktore tu moc nechcem rozoberat a my uz spolu nie sme ... Pd vtedy ubehol takmer rok .. No ja nedokazem nadviazat novy vztah .. Kazdeho POROVNAM s nim ... On bol moja prva laska, on vo mne prebudil tie pocity ktore mnou zamavali ... Casto na tie chvile spominam . Bola som zvyknuta na jeho rodinu , priatelov a zrazu je to vsetko fuc.. Nie je od nas cize je takmer nulova sanca ze sa este niekedy budeme vidiet. Zvlastna situacia.. Neviem sa od toho odosobnit, hoci on je uz "zadany" .... No mne sa stale nepodarilo nasjt cloveka s ktorym by som si tak perfekte rozumela , pri ktorom by som sa citila tak uvolnene...
Ako bojovat proti tymto pocitom , proti tomuto bloku ??

kajka01

dagmarr..urcite neplati ze prva laska je ta najvacsia-takze hlavu hore :)) niektori ludia potrebuju jednoducho dlhsi cas na zotavenie, neboj este to nie je take zle..a ked uz uplne zabudnes pride niekto uvidis

LadysFilth

ale ty to iste dokážeš (:
a možno to ani nie je až také zlé ..možno je to aj dobré ,ked ti sním bolo fajn ,skús hladat podobný typ ..ale musiš asi obmedzit to porovnávanie ..ja neviem skúšaj ..

Dagmarr

Viem ze hej ale je to strasne tazke... Znova niekomu verit znova niekoho spoznavat ... Nieco vo mne je take malinko akoby "zatrpknute" .. Ale chcela by som to zmenit.. Len som este neprisla na sposob..

Ako sa hovori
Prva laska vzdy bola a bude nezabudnutelna a ta najvacsia.....